Serial „Bizaardvark” w Disney Channel

Głównymi bohaterkami serialu „Bizaardvark” są Paige i Frankie, dwie zwariowane przyjaciółki współtworzące śmieszne piosenki i teledyski, które publikują na kanale internetowym „Bizaardvark”. Po osiągnięciu 10 000 subskrypcji dziewczyny zostają zaproszone do produkowania swoich materiałów we wpływowym studio Vuuugle. Mając do dyspozycji świetne studio, jak również pomoc przyjaciela i aspirującego agenta Berniego oraz internetowych gwiazd Dirka (z kanału „Dare Me Bro!”) i Amelii (z kanału „Perfect Perfection with Amelia”), Paige i Frankie wyruszają na podbój świata wideoblogów zanurzając się tym samym w pełnej humoru przygodzie.

Nastolatki zaczęły kręcić śmieszne teledyski traktując je jako sposób na wyładowanie swojej szalonej kreatywności i wyśmianie wyzwań oraz niepowodzeń związanych z dorastaniem, takich jak wieczne poczucie niedopasowania towarzyszące im w szkole Hollander. Nazwę dla swojego kanału wymyśliły przeglądając słownik (A: aardvark, B: bizarre… Bizaardvark!). Choć wiele koleżanek i kolegów z klasy nie do końca rozumie tego, co robią w internecie, to liczba fanów dziwacznego poczucia humoru „Bizaardvarka” stale rośnie.

Wejście pod skrzydła supermodnego i tryskającego inspiracją studia Vuuugle z siedzibą w Los Angeles wprowadzi do twórczości dziewczyn zupełnie nową jakość. Studio dysponuje nowoczesnym sprzętem, kostiumami i planami zdjęciowymi. Jest to kreatywny think tank, gdzie najwięksi (i najbardziej stuknięci) vloggerzy wymyślają i produkują materiały publikowane na słynnych kanałach internetowych. Przyjaciółki wreszcie czują, że znalazły miejsce dla siebie.

W serialu wystąpią: Olivia Rodrigo („An American Girl: Grace Stirs Up Success”) jako Paige Olvera, Madison Hu („Przyjaciółki od czasu do czasu”) jako Frankie Wong, Jake Paul („Dance Camp” na YouTube Red) jako uroczy i dziki Dirk Mann, DeVore Ledridge jako mistrzyni lajfstajlu i DIY Amelia Duckworth oraz Ethan Wacker („Miles z przyszłości”, „K.C. Nastoletnia agentka”) jako nadmiernie pewny siebie Bernard „Bernie” Schotz. W serialu gościnnie wystąpią również Calum Worthy (Austin & Ally) oraz gwiazdy internetu Meredith Foster, Logan Paul i JiffPom.

„Bizaardvark”

Premiera: poniedziałek, 14 listopada, godzina 19:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *