Premierowe odcinki serialu „Krecio” na kanale Boomerang

Idol mieszkańców Kreciego Miasta przybywa w nowych krecich przygodach! W premierowych odcinkach 1. sezonu serialu pojawią się nieemitowane wcześniej perypetie tytułowej postaci, jego przyjaciółki Dotty, magicznej księgi Reggiego i innych bohaterów produkcji. Premiera już w poniedziałek 14 listopada o 12:30 w ramach pasma Cartoonito na kanale Boomerang.

Sprawdź godziny emisji serialu „Krecio” w PROGRAMIE TV

Origin story głównego bohatera serialu to opowieść o tym, że nawet najbardziej niepozorna postać może zostać herosem. W filmie „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” widzowie zobaczyli jak połączenie magii i przypadku sprawiło, że tytułowy krecik podbił serca wszystkich mieszkańców podziemnego świata, stając się ich obrońcą. Produkcja skupia się na codziennych perypetiach, pokazując, że prawdziwy bohater to ten, który chętnie służy pomocą innym i każdego dnia uczy się empatii.

W nowych odcinkach pojawią się kolejne wyzwania. Postaci odkryją, że zachowanie Rolanda jest nietypowe. Ten kreci senior jest bardzo mądry, choć zdarza się, że słuchacze nie rozumieją jego przekazu. Roland to niezwykle energetyczny i wesoły gość. Pewnego dnia wzbudzi podejrzenia mieszkańców: będzie węszyć po całym mieście. Krecio i Dotty zaczną podążać jego śladami, a w ten sposób odkryją tajemniczy tunel. Innym razem Krecio postanowi zostać… pielęgniarzem! Bohater nie boi się żadnego wyzwania, nawet w obliczu kontuzji Ogrodnika, który potrzebuje jego pomocy. Sęk w tym, że Krecio w swych staraniach stanie się nieco irytujący dla poszkodowanego. Przed bohaterami również takie wydarzenia jak piknik naukowy i odwiedziny gigantycznego kreta Tymka Ziemka.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków 1. sezonu „Krecio” już w poniedziałek 14 listopada o 12:30 w ramach pasma Cartoonito w Boomerangu. Emisja codziennie o 12:30 w ramach pasma Cartoonito w Boomerangu.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *