Premierowe sezony seriali od marca w TVN 7

Początek marca w TVN 7 to porcja polskich i zagranicznych kultowych seriali, które zadowolą widzów w każdym wieku. Bo któż nie darzy sentymentem, legendarnej załogi czołgu Rudy i psa Szarika z serialu „Czterej pancerni i pies”, agentów NCIS tropiących tajemnice amerykańskiej Marynarki Wojennej i Piechoty Morskiej albo historii dwóch braci Sama i Deana którzy po śmierci matki zostali łowcami duchów?

Marzec w TVN 7 jest aż przesycony premierowymi odcinkami popularnych seriali. Już od 2 marca każdy fan serialu „Czterej pancerni i pies” będzie mógł wrócić wspomnieniami do czasów swojej młodości kiedy to załoga czołgu Rudy była najpopularniejszą w kraju, a widzowie z zapartym tchem śledzili każdy odcinek serialu. Film niezmiennie plasuje się wysoko we wszystkich plebiscytach na najlepszy polski serial wszechczasów! Jest też jednym z najchętniej kupowanych polskich seriali przez dystrybutorów zagranicznych. Emisja: od 2 marca o godzinie 14:15.

Od 5 marca wszyscy tropiciele zagadek poczują się usatysfakcjonowani. Rusza premierowy sezon serialu „Nie z tego świata”, który opowiada historię dwóch braci Sama i Deana Winchesterów, którzy po śmierci matki postanawiają zwalczać wszystkie pozaziemskie istoty i chronić przed nimi ludzi, jak również zemścić się za śmierć matki. W 4 sezonie dalsze przygody, rozstrzygnięcia i trudne decyzje. Czy bohaterom uda się pokonać wrogie siły i uporać się w końcu z przeszłością? Emisja: od 5 marca o godzinie 22:10.

Od 7 marca dalszy sezon „Agentów NCIS”, serialu opowiadającego o perypetiach grupy dochodzeniowej tropiącej tajemnice amerykańskiej Marynarki Wojennej i Piechoty Morskiej. W premierowym sezonie do zespołu kierowanego przez agenta specjalnego Leroya Jethro Gibbsa dołączą m.in. agent Brent Langer z FBI oraz Daniel Keating, specjalista do spraw cyberprzestępczości. W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się Tony, zamieszany w intrygę związaną z samobójstwem pewnego porucznika. Ponadto agent specjalny Gibbs będzie musiał wrócić do rodzinnego miasta i stanąć twarzą w twarz z dawno niewidzianym ojcem. Emisja: od 7 marca o godzinie 18:05.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *