Premiery komedii „Rodzice i inne prawdy” i „Odznaka sportowa dla początkujących” w Romance TV

W dwie ostatnie niedziele kwietnia Romance TV zaprasza widzów na premiery komedii romantycznych „Rodzice i inne prawdy”, (23.04 godz. 20:00) oraz „Odznaka sportowa dla początkujących” (30.04 godz. 20:00). Oba filmy pokazują jak ważna jest rodzina i co dzieje się, gdy sprawy wymykają się spod kontroli.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Wszyscy chcieliby wieść spokojne, rodzinne życie. A co wtedy, gdy wzniesiona konstrukcja wali się w gruzy, a członkowie rodziny wybierają własną drogę, która wydaje się niespójna z interesem innych? Odpowiedź na to dadzą dwie komedie romantyczne, które Romance TV pokaże w dwa ostatnie niedzielne wieczory kwietnia.

Rodzice i inne prawdy

Nina jest architektką i kocha swoją pracę. Cieszy się, że po urlopie wychowawczym może wrócić do wykonywania zawodu. Ponieważ jednak jej pracodawczyni nie toleruje w swojej firmie pracujących matek, Nina musi udawać osobę samotną… Jak długo wytrzyma?

Odznaka sportowa dla początkujących

Sprawdź godziny emisji filmu „Odznaka dla początkujących” w PROGRAMIE TV

Po dyskusji podczas zebrania rodziców, Stefanie Eckhoff (Andrea Sawatzki ), samotna matka i Betram Dinkler, wdowiec, postanawiają wystartować w zawodach sportowych. Szybko orientują się, że przecenili swoje siły, ale w żadnym wypadku nie mają zamiaru się wycofać. Czy potrafią wygrać uczciwie, czy muszą uciec się do wybiegów?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *