SkyShowtime potwierdza datę premiery serialu „Fatal Attraction”

Platforma SkyShowtime potwierdziła datę premiery nowego serialu Fatal Attraction. Wyprodukowany przez Paramount Television Studios i Amblin Television serial Fatal Attraction będzie miał premierę w SkyShowtime w czwartek 22 maja. Cały sezon liczy 8 odcinków, które będą pojawiać się kolejno co czwartek.

Fatal Attraction to remake kultowego thrillera psychologicznego z lat 80. Nowy serial prezentuje tytułowe fatalne zauroczenie oraz ponadczasowe tematy małżeństwa i zdrady ze współczesnej perspektywy, która rzuca nowe światło na silne kobiety, zaburzenia osobowości i obsesję kontroli.

W głównych rolach występują: Joshua Jackson jako Dan Gallagher i LizzyCaplan jako Alex Forrest. Towarzyszą im Amanda Peet jako Beth Gallagher, Alyssa Jirrels jako Ellen Gallagher, Toby Huss jako Mike Gerard, Reno Wilson jako detektyw Earl Booker oraz Brian Goodman jako Arthur Tomlinson.

Scenarzystką i showrunnerką jest Alexandra Cunningham (Dirty John, Chance), która – wspólnie z Kevinem J. Hynesem (Perry Mason) – stoi za pomysłem powstania serialu. Ta dwójka znalazła się też na liście producentów, którą uzupełniają Darryl Frank i Justin Falvey reprezentujący studio Amblin Television. Producentką serialu jest również Silver Tree, która wyreżyserowała 5 odcinków.

Źródło: SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *