„Za głosem serca” w NOVELAS+ i na CANAL+ online

Meksykańska telenowela ZA GŁOSEM SERCA wystartuje już 4 kwietnia o godz. 17:45 na antenie NOVELAS+ i w serwisie CANAL+ online. To pełna emocji, uwielbiana na całym świecie opowieść o niespełnionej miłości, problemach rodzinnych i chytrych intrygach. Serial wyprodukowany przez Angelli Nesma Medina dla Televisy to uwspółcześniona i rozpisana na 197 odcinków wersja dobrze znanej telenoweli „Prawdziwa miłość” z Adelą Noriegą i Fernandem Colungą.

Sprawdź ofertę kanału NOVELAS+ w PROGRAMIE TV

ZA GŁOSEM SERCA to historia Montserrat, pięknej kobiety pochodzącej z dobrej rodziny, która wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy wbrew woli swojej matki zakochuje się w przystojnym, ale ubogim kapralu marynarki José Luisie. Matka Montserrat, kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka, rozdziela parę kochanków. Żeby ratować rodzinny majątek i reputację zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy już wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?

W rolach głównych zobaczymy Angelique Boyer („Otchłań namiętności”), Sebastián Rulli („Teresa”) i Luis Roberto Guzmán („Miłość i nienawiść”). Obsadę uzupełniają nazwiska takich gwiazd, jak Daniela Castro („Mój grzech”), Rogelio Guerra, Gretell Valdez („Gdzie jest Frida?”) czy Eric del Castillo („Kobieta ze stali”).

Telenowela ZA GŁOSEM SERCA już 4 kwietnia dostępna będzie na antenie NOVELAS+ i w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *