Premiery światowych hitów na AMC w 2017 roku

W 2017 roku na widzów AMC w Polsce czekają premiery światowych hitów. W nadchodzących miesiącach stacja zapowiada pojawienie się długo wyczekiwanych produkcji, takich jak: „Kraina bezprawia” (sezon 2.), „Hap i Leonard: Mucho Mojo” (sezon 2.), „Syn”, „Fear the Walking Dead” (sezony 3A i 3B) oraz „Terror”.

„KRAINA BEZPRAWIA”

W 2. sezonie „Krainy bezprawia” („Into the Badlands”) bohaterowie zostają rozdzieleni – Sunny (Daniel Wu) oraz M.K. (Aramis Knight) przebywają w niewoli w dwóch różnych miejscach. Podczas gdy M.K. nie ustaje w próbach okiełznania swojej mocy, Sunny jest zdeterminowany, by odszukać swoją rodzinę, nawet jeśli miałby ponieść śmierć próbując tego dokonać. W swoich dążeniach Siepacz oraz chłopiec są wspomagani przez tajemniczych sojuszników, których motywacja budzi poważne zastrzeżenia. W tym samym czasie Wdowa (Emily Beecham) stara się umocnić swoją przewagę nad innymi baronami, jednak na polu rozgrywek o władzę pojawia się przerażająca i tajemnicza siła przygotowująca się do zemsty na nich wszystkich. Sojusze zostają zerwane, przyjaciele zdradzeni, a przed końcem sezonu Sunny oraz M.K. zmierzą się z druzgocącymi konsekwencjami swoich czynów, które na zawsze odmienią ich losy.

Serial „Kraina bezprawia” odniósł ogromny sukces – produkcja znalazła się na liście najpopularniejszych debiutujących seriali w historii telewizji kablowej w USA.

Na drugi sezon serii składa się dziesięć jednogodzinnych odcinków. Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu widzowie będą mogli zobaczyć w poniedziałek 20 marca o godzinie 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

„HAP I LEONARD: MUCHO MOJO”

Scenariusz do 2. sezonu „Hap i Leonard” powstał w oparciu o „Mucho Mojo” – drugą książkę z serii o Hapie (James Purefoy) i Leonardzie (Michael Kenneth Williams) autorstwa Joego Lansdale’a. Biorąc pod uwagę fakt, że mojo oznacza niewytłumaczalną siłę natury, która popycha ludzi do działania w nieoczekiwany sposób, możemy spodziewać się, że Hap i Leonard powrócą z jeszcze większą dawką absurdu i zaskakujących zwrotów akcji. W nowym sezonie bohaterowie zostają uwikłani w historię tajemniczego morderstwa. Opowieść bierze swój początek od szkieletu, zaginionych prochów Trudy oraz potyczek z dilerem narkotyków z sąsiedztwa. Na 2. sezon serii składa się sześć jednogodzinnych odcinków.

Premiera serialu w czwartek 30 marca o godzinie 21:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 21:00.

„SYN”

„Syn” to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Główną rolę w wyprodukowanej przez AMC Studios i Sonar Entertainment 10-odcinkowej sadze zagra Pierce Brosnan („Jutro nie umiera nigdy”). Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera.

Serial „Syn” został wyprodukowany przez AMC Studios i Sonar Entertainment. Scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu są Philipp Meyer, Lee Shipman, Brian McGreevy, Kevin Murphy oraz Jenna Glazier (producent wykonawczy).

Polska premiera serialu będzie mieć miejsce 11 maja 2017 roku.

„FEAR THE WALKING DEAD”

Kontynuacja serialu będącego partnerską produkcją znanego i niezwykle popularnego na całym świecie „The Walking Dead”. Seria przedstawia odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny.

Pierwszy sezon serialu „Fear the Walking Dead” cieszył się wśród widzów rekordową popularnością – produkcja zajęła pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych debiutujących seriali w historii telewizji kablowej w USA.

„TERROR”

„Terror” to 10-odcinkowa adaptacja powieści Dana Simmonsa o tym samym tytule. Akcja serialu toczy się w 1847 roku. Morska wyprawa królewska, która wyrusza ku północnym wybrzeżom Kanady w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego, zostaje zaatakowana przez tajemniczego drapieżnika. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *