Przeboje Europy na Sylwestra z Dwójką

Dwójka i Miasto Wrocław jak co roku zapraszają na wielką, szampańską zabawę sylwestrową. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia widzowie przed telewizorami oraz publiczność zgromadzona na wrocławskim rynku będzie się bawić w rytm największych przebojów Europy.

tvp2hdsylwester2014Na scenie wystąpią m.in.: Bajm, LemOn, Pectus, Perfect, Margaret, Natasza Urbańska, Donatan & Cleo, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, Bracia, Afromental, Mesajah, Marek Piekarczyk, Piersi oraz finaliści programu „The Voice of Poland”. Pojawią się także gwiazdy zza granicy: obdarzony prawdziwie włoskim temperamentem Drupi, Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking i inni…

Tej nocy widzów Dwójki oraz wrocławian czeka niezapomniana, pełna emocji muzyczna podróż bez granic. Ze sceny zabrzmią największe europejskie przeboje, które Polacy znają i kochają od lat. Od gorących rytmów południa, przez folkowe Bałkany, melodyjne Włochy, poetycką Francję, rockową Anglię, po przebojową Szwecję i oczywiście największe, rodzime hity. Cały wrocławski rynek zatańczy też charakterystyczne tańce europejskie, m.in. zorbę, flamenco, walca angielskiego czy taniec irlandzki.

W trakcie pięciu godzin muzycznej podróży przez Europę usłyszymy około 50 przebojów, na żywo i bez playbacku, co jest wyróżnikiem oraz swoistą wizytówką corocznych koncertów sylwestrowych z Dwójką.

Tradycyjnie już w scenariuszu wieczoru będzie miejsce dla kabaretu – w tym roku w sylwestrową noc widzów Dwójki będzie zabawiać kabaret KSM (Kabaret Skeczów Męczących), który w jedną noc zwiedzi całą Europę.

Formuła koncertu – muzyczna podróż bez granic po krajach Europy – to nawiązanie do jednego z najważniejszych programów Unii Europejskiej – projektu Europejska Stolica Kultury. W 2016 roku ten zaszczytny tytuł przypadnie właśnie Wrocławiowi.

Gospodarzami wieczoru będą znani widzom telewizyjnej Dwójki prowadzący program „The Voice of Poland”: Maciej Musiał i Tomasz Kammel. Towarzyszyć im będą wyjątkowe i piękne damy: Halina Mlynkowa i Barbara Kurdej-Szatan.

Początek emisji w TVP2 HD już 31 grudnia 2014 roku o godzinie 20:00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *