TTV po raz pierwszy w 10 najchętniej oglądanych kanałów

Telewizja TTV po raz pierwszy weszła do dziesiątki najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w grupie komercyjnej, jednocześnie awansując na drugą pozycję wśród najchętniej oglądanych kanałów tematycznych.

W porównaniu do listopada 2013 roku udział stacji zwiększył się o 22,48%. TTV zamknęła listopad rekordowym wynikiem oglądalności na poziomie 1,58 % SHR w grupie komercyjnej (16-49), uzyskując najwyższy dzienny wynik na poziomie – 2,22 %.

Na koniec roku stacja przygotowała specjalne, premierowe edycje znanych programów. Już 7 grudnia zostanie wyemitowany odcinek serii „Michniewicz. Inny Świat”, w którym Anita Werner – znana dziennikarka telewizyjna zobaczy prawdziwy, inny niż ten znany z pocztówek obraz Afryki. W bożonarodzeniowym odcinku „Goggleboxa”, tym razem nie zwykli widzowie, ale prowadzący i bohaterowie programów TTV, w zaciszu własnych domów zdradzą, co tak naprawdę myślą o telewizji. Natomiast, jakim wyzwaniem jest przygotowanie świąt, w specjalnym odcinku „Kossakowski. Inicjacja” przekona się, jak zwykle na własnej skórze Przemek Kossakowski. Grudniowe premiery zakończy emisja przejmującego dokumentu „Ludzie Duchy” Martyny Wojciechowskiej.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *