Przedmierowe i premierowe seriale w TVP VOD

Ekscytująca fabuła, uniwersalne wartości, niezapomniane kreacje aktorskie – TVP VOD proponuje ekskluzywny dostęp do przedpremierowych odcinków seriali uwielbianych przez miliony widzów, m.in. „M jak miłość”, „Ojca Mateusza”, „Korony królów” oraz nowości – „Ludzi i bogów” i „Uzdrowiska”. Październik to także miesiąc kolejnych premier w TVP VOD, a wśród nich realizowane z rozmachem produkcje BBC.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

W bibliotece TVP VOD miłośnicy seriali mają okazję obejrzeć tydzień przed premierą antenową najnowsze odcinki serialu „Korona królów” o kulisach władzy od Kazimierza Wielkiego do Jagiellonów, „M jak miłość”, w którym zawiłe losy rodziny Mostowiaków odwracają się dzięki miłości, „Ojca Mateusza” z Arturem Żmijewskim w roli księdza rozwiązującego zagadki detektywistyczne.

Nie zabraknie przedpremierowych odcinków „Barw szczęścia”, „Klanu”, „Leśniczówki”, „Na dobre i na złe” oraz innych serialowych kontynuacji.

Rośnie grono entuzjastów najnowszych produkcji TVP – przed widzami w przedpremierowej odsłonie odcinki „Ludzi i bogów” – opartej na faktach historii jednostki specjalnej kontrwywiadu Armii Krajowej, której głównym zadaniem była likwidacja osób skazanych wyrokami sądów podziemnych. Popularność zyskuje także „Uzdrowisko” – serial z gatunku docu-reality, który zabawnie splata historie personelu i gości prywatnego ośrodka wypoczynkowego.

Poza serialami produkcji TVP, październik pozostaje pod znakiem premier – pełnych emocji dramatów, przejmujących dokumentów, a także wciągających tytułów od BBC. Poniżej szczególnie polecane propozycje.

Pakiet nowości otwiera serial firmowany przez BBC. „Z krwi i kości” (2020) to mroczny, ale też błyskotliwy thriller psychologiczny, opowiadający historię trójki rodzeństwa, którego matka wiąże się z emerytowanym chirurgiem. Pojawienie się mężczyzny w ich życiu doprowadza do kryzysu rodziny. Pełna tajemniczości aura trzyma w napięciu, aż do ostatniego odcinka.

Wielbicieli formatów kostiumowych i miłośników powieści Emily Brontë nie zawiedzie kolejna, tym razem 2-częściowa ekranizacja „Wichrowych Wzgórz”, w których można podziwiać Toma Hardy`ego, a także pełną uroku i delikatności Charlotte Riley – jego żonę. Obydwoje stworzyli wiarygodny portret kochanków, niespełnionych w miłości.

Od 5 października widzowie będą mogli obejrzeć w TVP VOD nominowany do nagrody za Najlepszy Film Polski na Millenium Docs Against Gravity doskonały dokument Pawła Hejbudzkiego pt. „Powiedz tak lub nie” (2020). To przejmujący obraz walki o wybudzenie ze śpiączki dzieci z kliniki „Budzik” i zderzenia wiary z nauką. Obserwujemy zespół naukowców, który postanawia wprowadzić nowatorską metodę kontaktu z podopiecznymi poprzez interfejs mózg-komputer. Widzimy opiekunów w dramatycznej walce z czasem i nadzieją na nowy język porozumienia. Tej pozycji nie można przegapić!

Oferta dostępna jest w Strefie ABO, bezpłatna dla osób płacących abonament RTV.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *