„Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” wraca na Discovery Channel

Bear Grylls to nie tylko ekspert szkoły przetrwania i wielokrotny rekordzista Guinnessa. To również bohater masowej wyobraźni i człowiek, w którego ślady chciałoby pójść dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. W amerykańskiej edycji „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” najsłynniejszy survivalowiec globu, w ekstremalną wyprawę zabierze ze sobą czternastu śmiałków. Przez sześć tygodni pobytu na bezludnej wyspie będą zdani tylko na własne siły i łaskę natury. Premiera nowego sezonu serii „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” 6 czerwca 2016 roku na Discovery Channel.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Znany na całym świecie poszukiwacz przygód i mistrz szkoły przetrwania stawia współczesnym Amerykanom bardzo trudne zadanie. Czy będą w stanie przeżyć na odludziu bez luksusów i udogodnień, nawet tych najbardziej podstawowych? To wyzwanie dla prawdziwych miłośników survivalu. „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” nie jest zwykłym reality show. Tym razem nie ma żadnych nagród ani eliminacji. Nie ma też zwycięzców. Nie ma nawet ekipy filmowej. Uczestnicy eksperymentu sami rejestrują kamerami swoje przygody. Wśród ochotników, którzy podjęli się tego niezwykle trudnego wyzwania będą między innymi pełnoetatowy ojciec, chirurg powypadkowy, strażak i adwokat. Każda z tych osób musi przede wszystkim liczyć na siebie. To będzie prawdziwa próba ich sprawności fizycznej oraz charakteru.

Tropikalne wyspy większości z nas kojarzą się z wakacyjną sielanką i pięknymi krajobrazami. Prawdziwy raj na ziemi. Jednak natura, w swym pięknie, potrafi być okrutna i nie wybacza błędów. Niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie – na złotej plaży, w lazurowej toni czy w pozornie spokojnym lesie. Zdradliwa przyroda to główny przeciwnik amerykańskich ochotników, przyzwyczajonych do dzisiejszych wygód cywilizacji i zaawansowanych technologii. Na wyprawę nie mogą zabrać niczego poza ubraniami i kilkoma podstawowymi narzędziami. Będą musieli nauczyć się pozyskiwać wodę pitną, upolować sobie obiad, rozróżniać rośliny jadalne od trujących czy znaleźć odpowiednie miejsce na schronienie. W jaki sposób uczestnikom wyprawy uda się przeżyć w tak skrajnych warunkach? Jak zakończy się walka o przetrwanie? Czy wszyscy bezpiecznie wrócą do domu?

„Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem”

Premiera nowego sezonu: poniedziałek, 6 czerwca, godzina 22:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *