„Przjaciółki”: Córka Anki wagaruje i po kryjomu pije alkohol

Anka (Magdalena Stużyńska) coraz gorzej radzi sobie w relacjach z nastoletnią córką. Julka (Pola Figurska) nie dość, że do wszystkiego co mówi matka podchodzi lekceważąco, to jeszcze ma coraz więcej tajemnic przed rodzicami. Anka nie podejrzewa jednak, że sprawy zaszły tak daleko.

Podczas zakupów w supermarkecie Anka przyłapie córkę i jej koleżankę Darię podczas kupowania alkoholu. Dojdzie do ostrej wymiany zdań i przy tej okazji Anka dowie się, że 15-letnia Julka picie alkoholu uważa za coś zupełnie normalnego, w szczególności, że jej matka też ukradkiem popija drinki. Wyda się także, że Julka okłamuje rodziców od dłuższego czasu i opuszcza lekcje w szkole.

Anka będzie zdruzgotana. Była przekonana, że nikt nie widzi, gdy ukradkiem sięga po alkohol. Co więcej nie przypuszczała, że jej słabości mogą stać się przyzwoleniem do picia alkoholu przez jej dziecko. No i jeszcze te wagary… Czy Anka znajdzie wreszcie sposób jak poradzić sobie ze zbuntowaną nastolatką? Czy odzyska autorytet w oczach córki? Niestety to nie będzie takie proste. Zapraszamy do oglądania 6 odcinka „Przyjaciółek” już 11 października o godzinie 22:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *