„Przyjaciółki”: Miłosny trójkąt, zazdrość i pocałunek w parku, a w „Hotelu 52”: …

Inga (Małgorzata Socha) po rozstaniu z mężem nieoczekiwanie znalazła się w miłosnym trójkącie. W najbliższym odcinku przewagę  w wyścigu do jej serca zdobędzie Piotr (Mariusz Zaniewski). Jednak sympatyczny weterynarz Rafał (Michał Rolnicki) nie odpuści tak łatwo…

Ingą (Małgorzata Socha) zaczął na dobre interesować się tajemniczy Piotr (Mariusz Zaniewski). W najbliższym odcinku wybiorą się do zoo ze swoimi córkami – Olą i Hanią. Dziewczynki bardzo się zaprzyjaźniają i doskonale będzie im się spędzało czas razem. To okaże się miodem na serce Ingi i Piotra, których wzajemna sympatia córek bardzo zbliży. Podczas spaceru przy wybiegu dla nosorożców niespodziewanie spotykają Rafała (Michał Rolnicki), weterynarza, który wprowadzi ich na zaplecze dla zwierząt. Rafał wykorzysta pierwszą okazję i wyzna Indze, że jest zazdrosny o Piotra. Między dawnymi znajomymi dojdzie do krótkiego spięcia. Inga już raz przecież powiedziała Rafałowi, że jest zainteresowana tylko przyjaźnią. Co na to Rafał? Tymczasem Piotr, podczas dalszego spaceru, zaproponuje Indze randkę i nieoczekiwanie… pocałuje ją! Jak na to zareaguje Inga? 9. odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek o godzinie 22:00 w Polsacie.

A w „Hotelu 52″…

Jutro Sara sprowokuje Tomasza, Kuba nie będzie miał ochoty na huczne wesele, zespół Natalii dostanie propozycję zagrania trzydniowego koncertu, Łukasz okaże się geniuszem kulinarnym, a Andrzej wróci do Polski bez Iwony. W Hotelu 52 przypadkiem spotykają się Julia Wyszyńska, Jerzy Połoński, zameldują się również Marcin Kwaśny i Magdalena Bendek.

Swingersi w Hotelu 52

W Hotelu 52 przypadkiem spotykają się Ada Kowalska (Julia Wyszyńska) i Grzegorz Brudziński (Jerzy Połoński). Wiele lat temu byli ze sobą. Teraz Ada unika byłego partnera. W hotelu zatrzymała się razem z mężem Wojtkiem (Marcin Kwaśny). Grzegorz także nie jest sam – przyjechał w towarzystwie żony Aleksandry (Magdalena Bendek).

Brudziński stara się wykorzystać sytuację i doprowadza do konfrontacji między nim a Adą. Okazuje się, że wiele lat temu rozstali się przez… matkę Grzegorza. Tymczasem w restauracji hotelowej samotna Ola wdaje się w rozmowę z Wojtkiem. Odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Sara prowokuje Tomasza…

Sara (Klaudia Halejcio) przyznaje się Marcie (Magdalena Lamparska), że nie może znieść obecności Tomasza (Filip Bobek). Jego opryskliwe zachowanie względem niej działa jej na nerwy. Antypatia nie przeszkadza jednak Sarze w ciągłej obserwacji konsjerża – stale na niego zerka. Zauważa to Marta. Dostrzega, że w tej całej „antypatii” więcej jest zainteresowania niż niechęci. Tymczasem w szatni dla personelu Sara zamyka się na klucz razem z Tomaszem. Chce zmusić go do wyjaśnień, dlaczego reaguje na nią tak toksycznie. Dalszy ciąg wydarzeń zaskoczy obojga…

Kolejna ślubna przeszkoda – czy Marta i Kuba dojdą do porozumienia?

Przed Martą (Magdalena Lamparska) kolejna ślubna przeszkoda. Jej mama chce zaprosić prawie całą rodzinę na wesele. – Wszyscy gadają, że jak się do kogoś chodziło, to wypada zaprosić – wyjaśnia serialowa recepcjonistka. – Bo się poobrażają.

Kuba (Paweł Tomaszewski) z kolei nie ma ochoty na huczne wesele, bo go na to nie stać. Marta popada w czarną rozpacz. Okazuje się, że decyzja o ślubie i weselu wcale nie należy do prostych, a co więcej – potrafi skłócić nawet wyjątkowo ugodową parę.

Natalia jedzie na pierwsze w życiu tourne, a Artur wyprowadza się od Lipskiej!

Kajtek (Gabriel Piotrowski) wpada do gabinetu Natalii (Laura Samojłowicz) z nowinami – okazuje się, że zespół dostał zlecenie zagrania trzydniowego koncertu w Szczecinie. To jednak oznacza, że Lipska bezzwłocznie musi udać się na próbę, a po próbie spakować się na wyjazd. Boi się o Hotel 52. Nie może przecież tak z dnia na dzień zostawić go bez opieki. Przysłuchujący się rozmowie Andrzej (Marek Bukowski) proponuje swoją pomoc.

Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) planuje romantyczny wieczór z Natalią – najpierw przejazd bryczką, potem wino nad Wisłą, a następnie podarowanie małego pudełeczka z niespodzianką w środku. Nie wie jednak, że Lipska ma inne plany na wieczór…

Gdy Natalia wróci nad ranem z próby, w fotelu zastanie Artura. Między parą dojdzie do ostrej wymiany zdań. Górski wyrazi swoje niezadowolenie – ma dosyć ciągłej rywalizacji z nową pasją Natalii. Postanowi na jakiś czas wyprowadzić się z domu! – Ja mam tylko nudną pracę w hotelu. Nie mogę się z tobą mierzyć – doda na odchodnym.

Maciej Musiał okazuje się geniuszem kulinarnym

Beata (Ada Fijał) przypadkiem zabiera z kuchni sałatkę, którą przyrządził sobie Łukasz (Maciej Musiał). Wśród personelu kuchennego panuje popłoch. Leszek (Jakub Wieczorek) obawia się, że kuchenne rewolucje młodego przyniosą mu złej sławy. Także Beata z uwagą obserwuje reakcję gościa na sałatkę. Okazuje się, że sos autorstwa Łukasza to strzał w dziesiątkę. Klient prosi chłopaka do siebie, aby mu pogratulować.

Iwona nie zamierza wracać do Polski

Andrzej (Marek Bukowski) wraca do Polski. Spotyka się z Natalią (Laura Samojłowicz). Opowiada o niewesołych wydarzeniach minionych dni. Okazuje się, że Marzena (Aleksandra Popławska) nie chce poddać się leczeniu farmakologicznemu. Uważa, że po psychotropach nie jest sobą. Iwona (Magda Cielecka) nie wyobraża sobie, że mogłaby zostawić Igora (Kamil Kula) w tak trudnym momencie. Ani myśli wracać do Polski. Natalia jest nieco przerażona. Obawia się, że na dłuższą metę Hotel 52 nie będzie mógł prawidłowo prosperować bez menedżera.

Emisja 9. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 1 listopada o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *