Trzeci sezon „Nie z tego świata” w TVN 7

Telewizja TVN 7 rozpoczęła emisję trzeciego sezonu „Nie z tego świata”. To już kolejne przygody braci wojowników. Odcinki emitowane będą co wtorek po godzinie 22:00.

Dwadzieścia trzy lata temu Sam i Dean Winchester stracili matkę, która została zamordowana przez tajemniczego demona. Jej mąż, John poprzysiągł wtedy zemstę i wychował synów na wojowników. Przekazał chłopcom swoją wiedzę na temat istot nadprzyrodzonych oraz sposobu ich zabijania. Dean podziela obsesję ojca, ale młodszy z braci ma dość niebezpiecznego i pełnego przemocy trybu życia. Wyjeżdża, aby podjąć studia prawnicze i nigdy nie wrócić do rodzinnego domu.

Los jednak chciał inaczej. John zaginął w trakcie jednej ze swoich łowieckich wypraw i Dean poprosił Sama o pomoc. Bracia wspólnie przemierzają kraj, zmagając się po drodze z niezwykłymi stworami. Odnajdują ojca dosłownie w ostatniej chwili. John walczy właśnie z demonem, który zabił jego żonę. I chociaż Dean i Sam natychmiast śpieszą z pomocą, przerażająca zjawa ucieka. Przedtem jednak wyznaje, że ma plany wobec Sama i wszystkich dzieci jemu podobnych. Misja Winchesterów nie została zakończona. Czeka ich jeszcze wiele starć z istotami nadprzyrodzonymi, zanim w końcu spotkają demona odpowiedzialnego za śmierć Mary i pomieszają mu szyki.

„Nie z tego świata”

Emisja: wtorek, po godzinie 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *