Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem w Telewizji Polskiej

Na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem czekają miliony kibiców. Konkursy te od lat gromadzą setki tysięcy widzów pod skocznią i miliony przed telewizorami. Transmisje w TVP1, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Zainteresowanie jest jeszcze większe niż w ubiegłych latach za sprawą znakomitej ostatnio postawy naszych reprezentantów. Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni, oba konkursy w ostatni weekend w Wiśle i jest liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na dodatek reprezentacja Polski zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji narodów i w sobotnim konkursie drużynowym wystąpi w żółtych kombinezonach liderów.

Piątkowe kwalifikacje do niedzielnych indywidualnych zawodów i oba konkursy widzowie będą mogli zobaczyć w TVP1 i TVP Sport. W sobotę w Jedynce o godzinie 13:45 będzie dodatkowe studio z Zakopanego. Transmisje będzie można śledzić także na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream. Na stronie sportowej Telewizji Polskiej będzie można od piątku zobaczyć materiał w technice 360 stopni, w którym Adam Małysz oprowadza po skoczni w Wiśle-Malince.

Przy realizacji transmisji z Pucharu Świata w skokach w Zakopanem pracować będzie aż 100 osób z TVP. Telewizja publiczna jest producentem sygnału międzynarodowego z tych konkursów. Zawody skomentują: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a wśród jego gości znajdzie się między innymi stały ekspert TVP Sport, Adam Małysz oraz Rafał Kot. Reporterami w Wiśle będą: Maciej Jabłoński i Michał Regulski.

Plan transmisji:

Piątek (20 stycznia)
Kwalifikacje, godzina 18:00, TVP1 oraz godzina 17:25, TVP Sport, sport.tvp.pl

Sobota (21 stycznia)
Studio, godzina 13:45, TVP1
Konkurs drużynowy, godzina 15:50, TVP1, sport.tvp.pl

Niedziela (22 stycznia)
Konkurs indywidualny, godzina 15:50, TVP1 oraz godzina 15:30, TVP Sport, sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *