PULS 2 z sześcioma premierami we wrześniu

We wrześniu w PULS 2 kolejne premiery – tym razem interesujących serii dokumentalnych i rozrywkowych. Stacja jak zwykle wyróżni się też wśród telewizji naziemnych bardzo bogatą ofertą bajek. Ponadto na antenie zadebiutują „Ratownicy” – pierwsza produkcja własna stacji. A to tylko pierwsza część planowanych na jesień premier w PULS 2.

We wrześniu w ramówce zadebiutują program reality TV „Tarzan w wielkim mieście” oraz seria dokumentalna „Łowcy mitów”, która przybliża najbardziej fascynujące zagadki ludzkości. PULS 2 pokaże 26 odcinków tej produkcji. Nowością wrześniowej ramówki będą też pełne wrażeń piątki. Już od 20 września w stacji będzie można oglądać trzy nowe programy. Będą to seria „WWE Superstars” o mistrzach najbardziej widowiskowej dyscypliny sportowej – wrestlingu, której odcinki PULS 2 wyemituje zaraz po ich premierze w Stanach Zjednoczonych, reality TV „W poszukiwaniu mistrzów”, w którym Jimmy Smith i Doug Anderson, światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk (m.in. Kung-fu, Karate Kyokushin, Savate, Hapkido, Muay Thai i Krav Maga) w różnych zakątkach świata oraz 18. sezon szalonego i kontrowersyjnego „Jerry Springer Show”, którego gospodarz konfrontuje ze sobą największych wrogów. To wszystko razem z programem „Kobiety, które niosły śmierć” zadowoli fanów mocnych wrażeń.

Ponadto we wrześniu w codziennym, wieczornym paśmie dokumentalnym PULS 2 będzie można zobaczyć nowe odcinki serii „Brudna robota”, „Nalot na restaurację” oraz „Australijska straż graniczna”. Cały czas stacja emituje też kontrowersyjnego, ale bardzo interesującego „Zaklinacza psów”.

Wrzesień przyniesie też wielką niespodziankę – w PULS 2 będzie miał premierę program „Ratownicy” – dokumentalno-sensacyjne reality-show pokazujący od środka i w bardzo dynamiczny sposób pracę ekip ratunkowych podczas wypadków. „Ratownicy” to pierwsza produkcja własna PULS 2!

Kilka nowości znajdzie się wśród oferty serialowo-filmowej PULS 2. W tygodniu w wieczornym paśmie serialowym w ramówce pojawią się serial „Zaginiony świat” o grupie podróżników, którzy na tajemniczej wyspie walczą z barbarzyńcami i dinozaurami, najlepszy polski sitcom „Kasia i Tomek” oraz kultowy „13 Posterunek”. A w niedzielę wieczorem w ramach pasma Horror Nocy Letniej w PULS 2 pojawi się nowa seria horrorów „Podgatunek”.

PULS 2 jak zwykle nie zapomni też o najmłodszych widzach. W weekendy rano na antenie stacji po raz pierwszy pojawią się uwielbiane przez najmłodszych filmy z serii o Barbie, a w tygodniu, w codziennym paśmie z bajkami nadawanym w godzinach 8:00-17:30, będzie można oglądać wiele uwielbianych przez dzieci animacji, w tym m.in. takie tytuły, jak „Inspektor Gadżet”, „Dennis Rozrabiaka”, „Marta mówi” i „Sonic Underground”.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *