Radek Nałęcz nowym prowadzącym poranka w Radiu Eska ROCK

Od 3 marca „Poranną rozgrzewkę” na antenie Radia Eska ROCK poprowadzi duet Radek Nałęcz i Agnieszka Szkuta-Cukierska. Kamil Olszewski, który do tej pory towarzyszył Agnieszce Szkucie-Cukierskiej w porannej audycji, zostanie prowadzącym programu „Gramy Co Chcemy”.

W związku ze zmianami w porannym paśmie podjęto decyzję o powrocie do wcześniejszych pozycji w ramówce Radia Eska ROCK. „Poranna rozgrzewka” z nową parą prowadzących nadawana będzie w godzinach od 6:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku. Michał „Majkel” Cieślik rozpocznie pasmo „Gramy Co Chcemy” programem „Kultowa godzina”. Od 13:00 stery przejmie Kamil Olszewski, który będzie towarzyszył słuchaczom na antenie do 16:00. Podczas audycji oprócz prezentacji największych rockowych hitów Kamil Olszewski będzie łączył się ze słuchaczami, którzy pomagają oceniać muzykę graną w Radiu Eska ROCK.

Z początkiem marca 2014 roku Radek Nałęcz obejmie stanowisko dyrektora promocji Radia Eska ROCK. Zastąpi Mariusza „Miśka” Jankowskiego, który żegna się ze spółką.

Radek Nałęcz z Grupą Radiową TIME związany jest od 2006 roku. Swoją karierę zaczynał jako didżej Radia ESKA Trójmiasto. W 2009 roku został specjalistą ds. promocji Radia ESKA Trójmiasto. W 2011 roku wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem dział e-technologii serwisu internetowego www.eska.pl, pracując na stanowisku Internet project managera oraz sekretarza redakcji www.eska.pl. W 2012 roku rozpoczął współpracę z Pracownią Kreatywną, działającą w ramach spółki TIME SA, na stanowisku product managera. Na antenie Radia Eska ROCK usłyszeć go można w niedzielnej audycji „Socjal”, którą prowadzi z Agnieszką Szkutą-Cukierską.

Radio Eska ROCK w „Gramy Co Chcemy” prezentuje muzykę rockową – od „klasyków” po najnowsze utwory z kręgu modern rocka, indie rocka czy rocka alternatywnego.

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *