Radio Plus z nowym sloganem i kampanią wizerunkową

1 kwietnia 2016 roku Radio Puls wprowadza nowy slogan reklamowy „Radio Plus – Przeboje Z Nutą Nostalgii”. Równocześnie stacja startuje z nową kampanią pod tym samym hasłem, połączoną z zabawą antenową, w której nagrodami jest sprzęt RTV AGD.

Kampania wizerunkowa potrwa do końca kwietnia. Wsparta zostanie outdoorem w wybranych miastach, w których dostępne jest Radio Plus, m.in. w: Krakowie, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Olsztynie, Zielonej Górze, Głogowie, Gnieźnie.

Kampanii towarzyszy akcja antenowa „Krzyżówka z Radiem Plus”. Konkurs potrwa od 11 do 29 kwietnia. Nagrodą jest sprzęt RTV AGD. Codziennie na www.radioplus.pl publikowana będzie inna krzyżówka. Ponadto do wybranych ponad 80 tysięcy skrzynek pocztowych dystrybuowane będą gadżety akcji – magnesy na lodówkę z kompletem krzyżówek Radia Plus, zachęcające do wzięcia udziału w zabawie.

Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu krzyżówki, odgadnięciu hasła i podaniu skojarzenia związanego z hasłem, które należy wysłać poprzez odpowiedni formularz na www.radioplus.pl lub przez specjalny numer SMS. Każdego dnia między godziną 7:00 a 16:00 wybierani będą zwycięzcy zabawy, nagradzani w wejściach na żywo sprzętem domowym RTV AGD.

Źródło: TIME

One Comment on “Radio Plus z nowym sloganem i kampanią wizerunkową”

  1. Z dekretu Wiktora: Radio Plus ma być pełna nostalgicznej muzyki oraz pełna zabawy.

    Dodam tylko że nadaje również w Legnicy(92,7 FM oraz 102,6 FM), oraz w Lubinie (102,6 FM)

    Pozdrawiam ekipę Radia Plus:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *