Telenowela „Niewolnica Victoria” w TV Puls

W środę, 13 kwietnia 2016 roku, zaledwie trzy miesiące po premierze w Kolumbii, TV Puls rozpocznie emisję kolumbijskiej telenoweli „Niewolnica Victoria”, która okazała się hitem w Ameryce Południowej. Teraz ma swoją premierę w Polsce.

Serial „Niewolnica Victoria” (oryginalny tytuł: „La esclava blanca”) to historia walki kobiety o sprawiedliwość i losy najbliższych. „Niewolnica Victoria” przedstawia życie młodej i pięknej markizy Victorii, która przybywa do Ameryki, by poślubić Nicolása, zamożnego kupca i właściciela hacjendy. Przeszłość tajemniczej kobiety jest jednak bardzo skomplikowana. Wychowana przez niewolników, którzy stali się jej rodziną, wyrwana z rąk najbliższych, Victoria wraca, by walczyć o lepszy los bliskich jej sercu ludzi… Kobieta jest gotowa na konfrontację z każdym. Czy sprawiedliwość zwycięży?

Serial „Niewolnica Victoria” to kostiumowa produkcja, która okazała się hitem w Kolumbii. Dzięki niej Telewizja Caracol – producent serialu – umocniła swoją pozycję lidera w kraju. W dniu swojej premiery w styczniu br. serial był najchętniej oglądanym programem w kolumbijskiej telewizji. Losy bohaterów telenoweli śledziło ponad 2 mln widzów. Sukces produkcji okazał się tak duży, że zainteresowały się nią również telewizje w innych państwach. Oprócz Polski „Niewolnica Victoria” została już sprzedana do: Stanów Zjednoczonych, Boliwii, Chile, Kostaryki, Gwatemali, Nikaragui, Panamy, Paragwaju, Peru, Dominikany, Armenii, krajów byłej Jugosławii (Macedonia, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Czarnogóra, Słowenia, Chorwacja) oraz krajów Afryki Subsaharyjskiej.

W rolę Victorii wciela się hiszpańska aktorka Nerea Camacho, laureatka prestiżowej hiszpańskiej nagrody filmowej Goya.

„Niewolnica Victoria”

Premiera: środa, 13 kwietnia, godzina 15:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *