Radio ZET z nową stroną internetową

Ruszyła nowa strona internetowa Radia ZET w wersji beta. Treści na radiozet.pl tworzy  dedykowany zespół redakcyjny, współpracujący z dziennikarzami Radia ZET.

Serwis został stworzony na bazie nowoczesnej architektury informacji zgodnej z najnowszymi trendami obowiązującymi na świecie. Użytkownicy znajdą tu m.in.: różnorodne wiadomości muzyczne, informacje rozrywkowe oraz najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. Na bieżąco będą też informowani o tym, co dzieje się na antenie Radia ZET, a także o projektach specjalnych rozgłośni, eventach, koncertach, czy konkursach. Każdy z programów stacji ma dedykowaną podstronę z materiałami wideo, zdjęciami, informacjami o prowadzących, czy też najciekawszymi fragmentami audycji radiowych.

Wprowadzany serwis radiozet.pl w wersji beta to nowe otwarcie Grupy Eurozet na Internet. Stawiamy na bogate treści, tworzymy nową redakcję, wykorzystując jednocześnie potencjał dziennikarski Radia ZET. Strona będzie z jednej strony odzwierciedleniem anteny, a z drugiej – niezależnym serwisem kontentowym o różnorodnych treściach. Pozwoli to nam na lepsze wykorzystanie potencjału sprzedażowego w sieci – mówi Tomasz Sofuł, Dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Artykuły, materiały wideo i zdjęcia przygotowuje kilkunastoosobowy zespół redakcyjny online. Jego redaktorką naczelną jest Kamila Kalińczak związana z Grupą Eurozet od 2006 roku. W ostatnich latach była redaktorem wydania Wiadomości Radia ZET. W obszarze wiadomości z kraju i ze świata redakcja online będzie współpracować z Działem Informacji Radia ZET.

Serwis w wersji beta (beta.radiozet.pl) działa równolegle z dotychczasową stroną. W pełnej, docelowej wersji z dodatkowo rozbudowanym playerem zacznie funkcjonować od 1 marca. Do tego czasu użytkownik będzie mógł wybrać, z której strony chce korzystać. Nowy serwis został zaprojektowany w technologii Responsive Web Design. Stworzył go Dział Online Grupy Eurozet. Za jego architekturę odpowiada Andrzej Sienkiewicz.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *