Radio Złote Przeboje z programami w świątecznym klimacie

W najbliższych dniach Radio Złote Przeboje zaprosi wszystkich do słuchania specjalnych wydań programów w świątecznym klimacie.

W Wielką Sobotę, 26 marca 2016 roku w godzinach 10:00-13:00 na antenie stacji pojawi się audycja Marzeny Rogalskiej „Babki na święta” – o świętach w swoich domach opowiedzą w niej Anna Dymna i Beata Kozidrak. W popołudniowym paśmie (godziny 13:00-18:00) Asia Kruk i Tomek Brhel przypomną historie muzycznych powrotów – m.in. Edyty Bartosiewicz i Natalii Kukulskiej.

W Wielkanoc – w niedzielę, 27 marca, słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli składać życzenia swoim bliskim w specjalnym programie Roberta Janowskiego nadawanym w godzinach 10:00-13:00. Natomiast w audycji Piotra Jaworskiego (godziny 13:00-18:00) o innych niż nasze zwyczajach obchodzenia nadejścia wiosny opowie Jarosław Kret.

W Poniedziałek Wielkanocny stacja zaprosi na program „Lejemy wodę w Radiu Złote Przeboje”. Piotr Jaworski i Jarek Budnik z porannego programu stacji odwiedzą Centrum Nauki Kopernik, żeby opowiedzieć słuchaczom, jak niezwykłą substancją jest woda, którą na co dzień, a zwłaszcza tego dnia, tak beztrosko wylewamy. Audycja będzie nadawana w godzinach 13:00-18:00.

Radio Złote Przeboje zaproponuje też słuchaczom dużo muzyki, tworzącej świąteczną, radosną atmosferę.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje są promowane na antenie stacji i na www.zloteprzeboje.pl.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *