Wielkanoc 2016 w TV Puls

Na Święta Wielkanocne TV Puls przygotował specjalną ofertę programową pełną hitów filmowych. Od piątku, 25 marca do poniedziałku, 28 marca 2016 roku widzowie będą mogli oglądać znakomite i doceniane na cały świecie filmy, w tym m.in. ogólnopolską premierę hitu „Noe: Wybrany przez Boga” z Russelem Crowe’em w roli głównej.

Nominowany do Złotego Globa film „Noe: Wybrany przez Boga” to pełna widowiskowych scen opowieść o biblijnym Noe, który ratuje świat przed potopem. TV Puls wyemituje tę znakomitą produkcję jako pierwsza ogólnopolska telewizja w kraju. Inną dużą atrakcją będzie emisja kultowego „Pulp Fiction”. Wcielającego się w postać Noego Russella Crowe’a będzie można zobaczyć w TV Puls również w emitowanym pierwszy raz w ogólnopolskiej telewizji widowiskowym filmie akcji – „Człowiek o żelaznych pięściach”. Kolejną premierą będzie film przygodowy „Król Skorpion” z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej opowiadający o konflikcie pustynnego wojownika z okrutnym Memnonem, który chce zniszczyć jego ojczyznę. Ponadto TV Puls wyemituje takie hity filmowe, jak filmy akcji „Mechanik: Prawo zemsty” z udziałem gwiazdora kina akcji Jasona Stathama i „Z podniesionym czołem” o byłym żołnierzu, który po powrocie do domu musi zaprowadzić porządek w rodzinnym miasteczku, a także udane kontynuacje znanych na całym świecie filmowych serii: „Underworld: Przebudzenie”, „Resident Evil: Zagłada”, „Jurassic Park 3” oraz „Piła 6”.

Kanał wyemituje też produkcje dla całej rodziny. Będą to m.in. uwielbiane przez dzieci baśnie braci Grimm, w tym mająca ogólnopolską premierę produkcja „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen”, a także „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka” i „7 krasnoludków – Las to za mało!”. Ponadto będzie można zobaczyć takie familijne przeboje, jak „Garbi – Super bryka” z Michaelem Keatonem i młodą Lindsay Lohan, film „Flintstonowie” z rewelacyjnym Johnem Goodmanem w roli Freda oraz znakomity wielkanocny hit „Hop” o pewnym zajączku, dziedzicu fabryki słodyczy na Wyspie Wielkanocnej, który marzy o karierze… perkusisty rockowego.

„Król Skorpion”
Emisja: piątek, 25 marca, godzina 20:00

„Pulp Fiction”
Emisja: piątek, 25 marca, godzina 22:00

„Garbi – Super bryka”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 12:10

„Flintstonowie”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 14:05

„Hop”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 16:00

„Mechanik: prawo zemsty”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 20:00

„Z podniesionym czołem”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 21:50

„Piła 6”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 23:30

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 13:45

„7 krasnoludków – Las to za mało!”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 15:00

„Noe: wybrany przez Boga”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 20:00

„Człowiek o żelaznych pięściach”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 23:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 14:15

„Underworld: Przebudzenie”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 20:00

„Resident Evil: Zagłada”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 21:45

Źródło: Telewizja Puls

One Comment on “Wielkanoc 2016 w TV Puls”

  1. Garbiego zawsze warto obejrzeć. Choćby dla czasów, gdy Lindsay była trochę mniej zniszczona przez swój tryb życia i wolała jeszcze facetów 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *