Na Święta Wielkanocne TV Puls przygotował specjalną ofertę programową pełną hitów filmowych. Od piątku, 25 marca do poniedziałku, 28 marca 2016 roku widzowie będą mogli oglądać znakomite i doceniane na cały świecie filmy, w tym m.in. ogólnopolską premierę hitu “Noe: Wybrany przez Boga” z Russelem Crowe’em w roli głównej.

Nominowany do Złotego Globa film “Noe: Wybrany przez Boga” to pełna widowiskowych scen opowieść o biblijnym Noe, który ratuje świat przed potopem. TV Puls wyemituje tę znakomitą produkcję jako pierwsza ogólnopolska telewizja w kraju. Inną dużą atrakcją będzie emisja kultowego “Pulp Fiction”. Wcielającego się w postać Noego Russella Crowe’a będzie można zobaczyć w TV Puls również w emitowanym pierwszy raz w ogólnopolskiej telewizji widowiskowym filmie akcji – “Człowiek o żelaznych pięściach”. Kolejną premierą będzie film przygodowy “Król Skorpion” z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej opowiadający o konflikcie pustynnego wojownika z okrutnym Memnonem, który chce zniszczyć jego ojczyznę. Ponadto TV Puls wyemituje takie hity filmowe, jak filmy akcji “Mechanik: Prawo zemsty” z udziałem gwiazdora kina akcji Jasona Stathama i “Z podniesionym czołem” o byłym żołnierzu, który po powrocie do domu musi zaprowadzić porządek w rodzinnym miasteczku, a także udane kontynuacje znanych na całym świecie filmowych serii: “Underworld: Przebudzenie”, “Resident Evil: Zagłada”, “Jurassic Park 3” oraz “Piła 6”.

Kanał wyemituje też produkcje dla całej rodziny. Będą to m.in. uwielbiane przez dzieci baśnie braci Grimm, w tym mająca ogólnopolską premierę produkcja “Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen”, a także “Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka” i “7 krasnoludków – Las to za mało!”. Ponadto będzie można zobaczyć takie familijne przeboje, jak “Garbi – Super bryka” z Michaelem Keatonem i młodą Lindsay Lohan, film “Flintstonowie” z rewelacyjnym Johnem Goodmanem w roli Freda oraz znakomity wielkanocny hit “Hop” o pewnym zajączku, dziedzicu fabryki słodyczy na Wyspie Wielkanocnej, który marzy o karierze… perkusisty rockowego.

“Król Skorpion”
Emisja: piątek, 25 marca, godzina 20:00

“Pulp Fiction”
Emisja: piątek, 25 marca, godzina 22:00

“Garbi – Super bryka”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 12:10

“Flintstonowie”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 14:05

“Hop”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 16:00

“Mechanik: prawo zemsty”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 20:00

“Z podniesionym czołem”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 21:50

“Piła 6”
Emisja: sobota, 26 marca, godzina 23:30

“Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 13:45

“7 krasnoludków – Las to za mało!”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 15:00

“Noe: wybrany przez Boga”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 20:00

“Człowiek o żelaznych pięściach”
Emisja: niedziela, 27 marca, godzina 23:00

“Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 14:15

“Underworld: Przebudzenie”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 20:00

“Resident Evil: Zagłada”
Emisja: poniedziałek, 28 marca, godzina 21:45

Źródło: Telewizja Puls