Radiowa Czwórka licytuje dla WOŚP

Radiowa Czwórka wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Stacja zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej licytacji, dzięki której słuchacze będą mogli wcielić się w rolę spikera radiowego i współprowadzić swoją ulubioną audycję w Czwórce. Zwycięzca będzie miał okazję również sprawdzić, jak działa radio od kuchni. Licytacja potrwa do 30 stycznia.

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów. „Się pomaga się” to hasło, pod którym Radiowa Czwórka włącza się do finałowej zbiórki, organizując specjalną licytację. Jej zwycięzca pozna tajniki pracy dziennikarza i u boku profesjonalistów spróbuje swoich sił przed mikrofonem. Osoba, która zadeklaruje najwyższą wpłatę na konto Orkiestry będzie mogła sama wybrać dziennikarza, z którym poprowadzi Czwórkowy program.

Licytacja z Radiową Czwórka na stronie www.aukcje.wosp.org.pl.

Więcej informacji na: www.polskieradio.pl/czworka, ewentualne pytania można kierować na adres e-mail: siepomagasie@polskieradio.pl.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *