„RAUdycja” w Czwórce

Do zespołu Czwórki dołącza RAU – muzyk znany z nietuzinkowych produkcji na pograniczu elektroniki i hip-hop’u. Od 4 października będzie można słuchać jego autorskiej „RAUdycji”, czyli „wszystkiego co chcielibyście usłyszeć od RAU, a boicie się zapytać”.

Po pamiętnym występie RAU na Czwartej Scenie Czwórki podczas wrześniowego Up To Date Festival w Białymstoku przyszła pora na kolejny wspólny projekt. Od 4 października radiowa Czwórka zaprasza do słuchania nowego programu prowadzonego przez Tomasza Rałowskiego – RAU.

„RAUdycja” to idealna propozycja dla ludzi, którzy szukają w muzyce świeżych brzmień, nowych inspiracji i dźwięków. Prowadzący – znany z niekonwencjonalnego stylu swoich produkcji i kąśliwego, autoironicznego humoru – będzie dzielić się na antenie muzycznymi fascynacjami, „gorącymi” odkryciami, własnymi premierami, luźnymi spostrzeżeniami na aktualne tematy ze świata, które będą przeplatane momentami poważnej refleksji. W programie nie zabraknie rozmów z gośćmi, którzy opowiedzą o kulisach produkcji muzycznych z branży. A wszystko to przy akompaniamencie elektroniki, hip-hopu i mroku.

RAU – producent muzyczny, wokalista, raper. Muzyką zajmuje się od 15 lat. Współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar, czy Natalia Nykiel. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem, odbiegającym od klasycznych rozwiązań. Jak sam mówi – idzie swoją ścieżką.

Czwórka zaprasza do słuchania audycji w każdą środę, od 4 października po godz. 19.00 na stronie www.czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *