Red Carpet TV na żywo z premiery „Żeby nie było śladów”

W czwartek (16 września), o godzinie 19.00, Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek, poprowadzą bezpośrednią relację „na żywo” z Gali Premierowej filmu „Żeby nie było śladów”, w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego.

Sprawdź ofertę kanału Red Carpet TV w PROGRAMIE TV

Film „Żeby nie było śladów” to jeden z najgłośniejszych tytułów filmowych tego roku. Otrzymał aż dwie nominacje do Oscara. Opowiada o historii Grzegorza Przemyka, maturzysty, który był synem poetki oraz znanej opozycyjnej działaczki Barbary Sadowskiej. Chłopak umiera na skutek ciężkiego pobicia przez funkcjonariuszy milicji, za co komunistyczny reżim usiłuje obarczyć winą pracowników pogotowia.

Tylko na antenie RED CARPET TV, relacja z tego ekscytującego wydarzenia. Grająca w filmie plejada gwiazd, podzieli się swoimi opiniami, wrażeniami, emocjami oraz zaskakującymi momentami z planu. W filmie zagrali najlepsi polscy aktorzy, między innymi: Agnieszka Grochowska, Sandra Korzeniak, Tomasz Ziętek, Jacek Braciak, Robert Więckiewicz, czy też Tomasz Kot. Warto podkreślić, iż nazwiska te, to wybitni artyści, którzy osiągnęli także międzynarodowe kariery oraz zagrali w wielu światowych produkcjach.

Z twórcami na „Czerwonym Dywanie” rozmawiać będą, znana z programów showbiznesowych, prezenterka i dziennikarka Paulina Koziejowska oraz dziennikarz filmowy Paweł Tworek. Z pewnością będzie to emocjonujący wieczór.

Bezpośrednia relacja z Premiery filmu „Żeby nie było śladów” już w najbliższy czwartek, 16 września, o godzinie 19.00, na antenie RED CARPET TV.

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *