RED TOP TV w ofercie sieci TOYA

Na początku sierpnia kanał RED TOP TV, dołączy do oferty jednego z największych polskich operatorów telewizji kablowej – TOYA. Kanał jest już dostępny dla abonentów ponad 100 Operatorów telewizji kablowej w Polsce, a także odbiorców Multipleksu TVT, naziemnej telewizji cyfrowej na Śląsku.

Sprawdź ofertę kanału Red Top TV w PROGRAMIE TV

Kanał filmowo-serialowy RED TOP TV, to pozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Oferta programowa zawiera oprócz lekkich pozycji rozrywkowych, wybitne dzieła znanych i cenionych twórców. Warto podkreślić, że nowością w ofercie kanału RED TOP TV jest możliwość obejrzenia po raz pierwszy w telewizji, wybitnych dzieł, takich jak: „My Fair Lady” z Audrey Hepburn, „It’s a Wonderful Life” – Franka Capry , czy niezwykle widowiskowego „The Final Countdown” z Kirkiem Douglasem i Martinem Sheenem, w rozdzielczości 4K! Oferta ta będzie dostępna dla abonentów posiadających odpowiedni dekoder przystosowany do odbioru programów nadawanych w standardzie 4K.

Jesienna ramówka kanału RED TOP TV to znane, klasyczne seriale, w nowej zremasterowanej wersji wraz ze współczesnym tłumaczeniem. Ramówka ta została przygotowana tak, aby każdy znalazł w ofercie coś dla siebie. Na antenie widzowie zobaczą między innymi: „Niewolnicę Isaurę”. Serial, który jest osobiście polecany przez odtwórczynię głównej roli Isaury, czyli znaną i bardzo lubianą Lucelię Santos.

RED TOP TV to także klasyka czechosłowackiego serialu, wszystkie trzy odsłony „Szpitala na Peryferiach”, „Ambulans”, niezapomniana „Arabella” ,”Latający Czestimir” oraz seria klasycznych bajek dla najmłodszego widza.

Po raz pierwszy w telewizji w Polsce, widzowie RED TOP TV zobaczą wszystkie odcinki kontrowersyjnego serialu „Maria Magdalena”, prod. Sony Pictures Television z 2019 roku. Jest ich aż 60.

W najbliższej jesiennej ofercie kanału znajdzie się około 60 premier filmowych. Ponad 30 z nich, nigdy nie zostało wyemitowanych w Polsce. RED TOP TV będzie więc pierwszą stacją, która zaprezentuje je swoim widzom. RED TOP TV, to również wiele dedykowanych produkcji własnych, poświęconych popularyzacji sztuki Filmowej. Jeden ze specjalnych cykli programowych, poprowadzi znana krytyczka i edukatorka filmowa, Kaja Klimek. Wszystko to na antenie RED TOP TV.

Nadawcą RED TOP TV jest Red Carpet Media Group SA, nadawca znanego już od trzech lat widzom POP Kulturowego kanału Red Carpet TV.

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *