Rekordowa inauguracja 2. sezonu „Naszego nowego domu”

Pierwszy odcinek drugiej serii programu „Nasz nowy dom” oglądało w niedzielne popołudnie 2 mln 239 tysięcy widzów, co stanowi nowy rekord oglądalności. W pierwszej serii Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną pomogła 10 potrzebującym rodzinom, w tej edycji zrealizuje 11 remontów, w tym kilku mieszkań.

Program „Nasz nowy dom”, który już w jesiennej ramówce cieszył się stałą wysoką średnią widownią ponad 1,7 mln widzów, już w pierwszym odcinku nowej serii ustanowił rekord oglądalności. Widzowie mogli zobaczyć w nim walkę z czasem jaką stoczyli prowadząca Katarzyna Dowbor z architekt Martyną Kupczyk i ekipą budowlaną, by w 5 dni gruntownie wyremontować dom pani Agnieszki i jej dzieci i połączyć rozdzieloną rodzinę.

„Nasz nowy dom” to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych których domy zostały wyremontowane.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *