Wiosenne premiery w TVN 7

„Pamiętniki Wampirów III”, „Bananowy Doktor” oraz „Zaklinaczka duchów IV” to obowiązkowe premiery tej wiosny w TVN 7.

Trzeci sezon serialu „Pamiętniki Wampirów” to kontynuacja przygód nastoletniej Eleny oraz dwóch wampirów – Damona i Stefana mieszkających w Mystic Falls w Wirginii. W premierowych odcinkach Elena musi zmierzyć się nie tylko z tym, co niezwykłe, ale i typowymi dla swojego wieku problemami. Tymczasem, w życie miasteczka w którym mieszka angażuje się coraz więcej nadnaturalnych istot, których interesy bardzo rzadko bywają wspólne.
Emisja: od 25 marca, wtorki, godzina 22:30

Pierwszy sezon „Bananowego Doktora” opowiada o losach młodego lekarza Hanka Lawsona. Wydaje się, że Hank ma w życiu wszystko… wspaniałą karierę, piękną dziewczynę, luksusowy apartament w Nowym Jorku. Niestety, w wyniku tragicznego splotu wydarzeń i podjęcia błędnej decyzji na oddziale ratunkowym, Hank traci wszystko. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu, bez dziewczyny i perspektyw pracy w zawodzie, wyrusza na weekend do Hamptons wraz ze swym bratem. Na jednej z imprez we wspaniałej rezydencji Hank ratuje życie pięknej kobiecie – tylko on potrafi trafnie zdiagnozować jej stan. Następnego ranka Hank zostaje wezwany do drugiej rezydencji, potem do kolejnej. Kariera Hanka zaczyna rozwijać się na nowo, choć nie do końca w taki sposób, w jaki Hank by sobie tego życzył. Staje się swoistym „lekarzem na telefon” służącym pomocą bogatym, sławnym i tym spod ciemnej gwiazdy. Kiedy atrakcyjna pani dyrektor lokalnego szpitala prosi go, aby zajął się także leczeniem tych mniej zamożnym mieszkańców miasta, Hank staje przed dylematem – musi wybierać między myśleniem o sobie, a pomocą innym.
Emisja: od 26 marca, poniedziałek-piątek, godzina 19:00

Melinda Gordon porozumiewa się ze zbłąkanymi duszami, którym niedokończone sprawy nie pozwalają opuścić ziemskiego padołu zwanego życiem. „Zaklinaczka duchów” pokazuje duchową sferę życia i śmierci żywych oraz zmarłych, przez którą prowadzi widzów Melinda. Czasami jej próby pośredniczenia między duchami, a tymi, których nawiedzają są zabawne, czasami chwytają za serce, a czasami przyprawiają o ciarki. Czwarty sezon zaczyna się w momencie kiedy na Uniwersytecie Rockland wybucha pożar. W czasie akcji ratowniczej Jim, mąż Melindy, znajduje nieprzytomnego mężczyznę. Ratownik przywraca go do życia. W ramach wdzięczności Eli zaprasza małżeństwo na kolację. Szybko okazuje się, że wykładowca dzieli ten sam dar co Melinda.
Emisja: od 28 marca, poniedziałek-piątek, godzina 17:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *