Rekordowa oglądalność 11. odcinka serialu „2XL”

Wczorajszy odcinek nowego serialu Telewizji POLSAT „2XL” obejrzało 1,76 mln widzów – to najlepszy wynik pod względem liczby widzów od premiery serialu. Laura Zabawska (Edyta Jungowska) – dietetyczka, która sama ma słabość do czekolady, to kobieta po przejściach. Zdrada męża mocno nadwyrężyła jej wiarę w siebie. Mimo przeciwności losu, nie składa jednak broni. Na horyzoncie pojawia się idealny mężczyzna – Filip Weber (Przemysław Cypryański).

Czekoladki ukryte w niezliczonych zakamarkach. Poczucie winy i wciąż odnawiane obietnice – nigdy więcej! Tak oto przedstawia się rzeczywistość niekochanej przez męża dietetyczki Laury (Edyta Jungowska). Sałata, kawa, kawa i sałata a wieczorem uczta – taką dietę stosuje Agata (Elżbieta Romanowska) – biolog „na wiecznej diecie”. Oto bohaterki serialu „2XL”. Co je łączy? Nadwaga, samotność i tęsknota za oszałamiającą sylwetką i wielką miłością. Czy wzajemne wsparcie pozwoli im zrealizować marzenie o rozmiarze S? Czy upragnione czekoladki zamiast w szufladzie biurka i torebce wylądują raz na zawsze w koszu na śmieci? Czy Agacie i Laurze wraz z wagą ubędzie problemów? Jakie zabawne historie będą temu towarzyszyć?

W serialu obok Elżbiety Romanowskieji Edyty Jungowskiej występują m. in: Przemysław Sadowski, Piotr Polk, Piotr Rogucki, Piotr Stramowski, Natalia Klimas, Filip Bobek, Ewa Kaim i Marek Kaliszuk. Serial reżyseruje Bodo Kox pod pseudonimem Oskar Boszko, operatorem obrazu jest Piotr Wójtowicz, a autorami scenariusza: Radosław Trześniowski, Radosław Figura i Anita Nawrocka Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Nowy serial „2XL” jest emitowany na antenie Telewizji POLSAT w czwartki o godzinie 22:00.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *