RMF FM w wakacje z 7 nowymi pozycjami

W wakacyjnej ramówce RMF FM pojawia się aż 7 nowych pozycji, w tym miłosne wywiady Macieja Dowbora, sercowe porady Tomasza Olbratowskiego i 3 multimedialne programy satyryczne z udziałem słuchaczy.

W lecie, do porannego pasma RMF FM Wstawaj Szkoda Lata, dołącza nowy prowadzący: Mariusz Kałamaga znany słuchaczom z sobotniego programu „Poliż temat”. W tym paśmie pojawi się nowy program „Śmieszna sprawa”, na który bardzo duży wpływ będą mieli słuchacze. Prowadzący załatwią za słuchaczy sprawy, z którymi ci nie są w stanie się uporać. Przeproszą żonę, wyznają miłość w zastępstwie nieśmiałego nieznajomego z pociągu, czy zaproszą koleżankę na romantyczną randkę.

W programie „Wkręceni o świcie” dziennikarze wkręcają rodzinę i znajomych słuchaczy, zaś w „Poczytaj mi rano”, także razem ze słuchaczami, przeglądają i komentują poranną prasę.

„Czas humoru” przeznaczony jest dla największych dowcipnisiów w Polsce. Każdy aspirujący(a) może nagrać zabawną wiadomość na sekretarkę numeru 12 2000 000 i pojawić się na antenie RMF FM. Najlepsi otrzymają nagrody, między innymi bilety na wakacyjne festiwale kabaretowe Dwójki i płyty DVD Kabaretu Młodych Panów.

W paśmie przedpołudniowym (prowadzonym na zmianę przez Kamila Baleję i Sławka Kowalewskiego) ster przejmą czołowi polscy kabareciarze: w poniedziałki i piątki Kabaret Młodych Panów zaprezentuje radiową odsłonę swoich najlepszych skeczy („Radio Przeginia”), a Tomasz Olbratowski zajmie się w te wakacje udzielaniem wyjątkowych porad sercowych (wtorek, środa i czwartek o godzinie 10:30).

Od poniedziałku do piątku, o godzinie 13:30 Maciek Dowbor wyciągać będzie z gwiazd pikantne sekrety ich wielkich wakacyjnych miłości („Historia jednej miłości”).

Gospodarzami pasma popołudniowego będą na zmianę damsko-męskie duety: Kasia Wilk i Daniel Dyk oraz Ewelina Pacyna i Krzysztof Urbaniak. Usłyszymy wtedy między innymi największe słoneczne hity w historii muzyki wg Jacka Tomkowicza. „Słoneczny Patrol RMF FM” sprawdzi, w co się bawią Polscy plażowicze, a gorąca sekretarka spłonie od pikantnych wiadomości, które słuchacze osobiście będą mogli przekazać swoim ekschłopakom, eksdziewczynom, szefom, siostrom, mężom, żonom. Wieczorami, od godziny 19:30 do północy, do Poplisty zaproszą słuchaczy Marcin Jędrych i Darek Maciborek.

W wakacje wielka loteria RMF FM (tego lata – „Gra o skarb”) powraca z nagrodami i jak zwykle gotówką.

W wakacje RMF FM przygotowało także dwie akcje dla słuchaczy:

Koncert za jeden uśmiech

Rozpoczyna się 1 lipca koncertem Dody w fortach Kopca Kościuszki w Krakowie.

RMF FM jako jedyna stacja w Polsce, daje słuchaczom wybór, gdzie mają zagrać ich ulubione gwiazdy. Wystarczy, że wejdą na www i rzucą wyzwanie gwiazdom – w jakim dziwnym miejscu, w ich miejscowości, mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu a może w kajaku? W akcji Koncert za jeden uśmiech udział wezmą: Margaret, Rafał Brzozowski, Kasia Popowska, Honorata Skarbek i wiele innych.

Ta akcja to nie tylko koncert – każda z gwiazd spędzi cały dzień z mieszkańcami miasta, będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach – a reakcje mieszkańców zostaną sfilmowane i udokumentowane na Twitterze, Instagramie i Facebooku (# RMFUŚMIECH),

– wakacyjny hit: Przebój lata. W tym roku stu słuchaczy RMF FM i gwiazdy polecą na finał tego plebiscytu do Hiszpanii na Costa de la Luz. W te wakacje o „Przeboju Lata” opowiadać będzie w plażowych studiach Pytania na śniadanie (Dwójka) dziennikarz RMF FM Jacek Tomkowicz.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *