Wimbledon 2015 tylko w sportowych stacjach Polsatu

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą ponad 200 godzin transmisji z Wimbledonu, który od 29 czerwca do 12 lipca będzie rozgrywany na londyńskich kortach. To jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym zobaczymy całą tenisową światową czołówkę.

Na sportowych antenach Polsatu będzie można zobaczyć najlepszych tenisistów i tenisistki podczas Wimbledonu – najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju Wielkiego Szlema. Od 29 czerwca do 12 lipca codziennie na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News, będzie można oglądać od 3 do 8 godzin transmisji dziennie. Najważniejsze mecze z kortu centralnego i kortu nr 1 oraz wszystkie spotkania polskich tenisistek i tenisistów będzie pokazywał Polsat Sport. Codziennie o godzinie 13:00 Polsat Sport Extra będzie prezentował godzinną „Kronikę Wimbledonu” – przegląd najważniejszych wydarzeń turnieju z poprzedniego dnia.

Na potrzeby trzech anten, mecze komentować będą: Marcin Muras, Marcin Lorek, Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Katarzyna Nowak, Krzysztof Wanio i Filip Gawęcki.

W turnieju głównym zobaczymy Jerzego Janowicza, Agnieszkę Radwańską i jej siostrę Urszulę oraz Magdę Linette. W deblu polscy kibice będą mogli trzymać kciuki za: Marcina Matkowskiego, który występuje w parze z Serbem Nenadem Zimonjicem, oraz wracającego po kontuzji Łukasza Kubota.

Kanały sportowe Polsatu transmitują Wimbledon nieprzerwanie od 10 lat.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *