„Rozmowa Polonii” – nowy program TVP Polonia

Od poniedziałku, 9 stycznia, w TVP Polonia pojawi się nowy program: codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia, zarówno z kraju, jak i ze świata.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP Polonia

W programie „Rozmowa Polonii” będzie mowa o tym, czym żyje Polska i na co skierowane są oczy Polaków. Autorzy „Rozmowy Polonii” skoncentrują się także na informacjach istotnych z punktu widzenia naszych rodaków mieszkających poza granicami Polski. Gośćmi programu będą najważniejsi polscy politycy oraz eksperci z różnych dziedzin.

Na „Rozmowę Polonii” antena zaprasza bezpośrednio po serwisie informacyjnym „Polonia 24”. Gospodarzami wydań będą dziennikarze Telewizji Polskiej: Danuta Holecka, Michał Adamczyk, Adrian Klarenbach i Michał Rachoń.

„Rozmowa Polonii” od poniedziałku do piątku o godzinie 22:10. Powtórki programu o godzinie 4:40 oraz następnego dnia – o godzinie 11:25 (w soboty o godzinie 11:05).

Źródło: Telewizja Polska

2 Comments on “„Rozmowa Polonii” – nowy program TVP Polonia”

  1. Może będzie dobry pomysł ale dlaczego znowu politycy się mają wypowiedzieć nie ludzie zwykli,którzy właśnie przez polską politykę musieli wyjechać z kraju i tęsknią za rodzina i rilodzinnym państwem, nie możecie czegoś takiego zrobić, pomyślcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *