„Rozmowy w Toku” w lutym wrócą na antenę TVN

9 lutego 2015 roku o godzinie 16:00 rozpocznie się wiosenny sezon „Rozmów w Toku”. Na widzów czekają poruszające problemy, wyjątkowi goście oraz zupełnie nowa czołówka i wystrój studia.

Wiosenne „Rozmowy w Toku” wystartują wyjątkowo, bo z nowego studia i w zmienionej oprawie. W premierowym odcinku Ewa Drzyzga będzie wspominać najciekawsze historie z poprzednich edycji. Opowie także jak potoczyły się losy uczestników po wizycie w studiu. Na koniec zostanie zaprezentowana nowa odsłona graficzna programu („Nowe studio Rozmów w toku!”, poniedziałek, 9 lutego).

W kolejnym odcinku poznamy losy mężczyzn, którzy podejrzewają, że ich dzieci są owocem niewierności partnerek. Będą mogli się o tym przekonać dzięki badaniom DNA, których wyniki zostaną przedstawione w czasie programu („Kocham to dziecko, ale nie wiem, czy jest moje”, wtorek, 10 lutego).

W studiu gościć będą również dziewczyny, które mimo licznych randek wciąż nie odnalazły swojej drugiej połówki. Kolejni kandydaci, z którymi się spotykają, okazują się bowiem oszustami lub nieudacznikami („Nie ma gorszych randek niż moje!”, środa, 11 lutego).

Z Ewą Drzyzgą rozmawiać będą także kobiety, których córki do tej pory były wzorowymi uczennicami i przykładnymi pociechami. Odkąd jednak zaczęły chodzić do gimnazjum, stały się istnymi diablicami („Z aniołka w diabła, czyli co gimnazjum robi z dziecka”, czwartek, 12 lutego).

Czy publikowanie aktów w internecie to dobry pomysł? W programie zjawią się dziewczyny, które mimo sprzeciwu swoich partnerów, zamieszczają w sieci roznegliżowane zdjęcia. Mężczyźni żądają ich usunięcia, grożąc im nawet rozstaniem („Twoje nagie zdjęcia mają zniknąć z internetu!”, piątek, 13 lutego).

W „Rozmowach w Toku” często pojawiają się nietuzinkowe osobowości z całego świata. W studiu gościł ostatnio między innymi słynny sportowiec Sven Hannavald. Program odwiedzają także postaci budzące ogromne kontrowersje. Jedną z nich jest mężczyzna, który ma nietypowy cel – pragnie upodobnić się do słynnego towarzysza lalki Barbie – Kena. Ma już za sobą liczne operacje plastyczne, jednak wciąż dąży do wyśnionego ideału. Już 19 lutego opowie o tym skąd wzięło się jego marzenie i jaki miało wpływ na życie jego oraz jego bliskich.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *