„Różowe lata 70.” w TNT

Jak wyglądało życie amerykańskich nastolatków w latach siedemdziesiątych? Jak przeżywali swoje pierwsze miłości, sercowe rozczarowania i toczyli wojny pokoleniowe z rodzicami? O tym opowiada kultowy serial „Różowe lata 70.”, którego emisja rusza 22 sierpnia 2016 roku na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Eric, Dona, Fes, Steven, Michael i Jackie regularnie spotyka się w piwnicy w domu Formanów. Spędzają tam długie godziny, prowadząc rozmowy o życiu, rodzicach i problemach dorastania. Przeżywają swoje pierwsze miłosne wzloty i upadki, które częściej bywają bardziej komiczne niż dramatyczne.

Liderem paczki nastolatków jest zabawny, choć nieco niezdarny Eric Forman. Chłopak wychowuje się pod okiem bardzo surowego ojca i uroczej matki Kitty. Jego dziewczyną jest Donna, która mieszka w sąsiedztwie. Poza tą dwójką do grupy należy także Fes – uczeń z wymiany międzynarodowej oraz inteligentny i zbuntowany Steven. Ekipę uzupełniają przystojny Michael Kelso (w tej roli Ashton Kutcher) i jego dziewczyna – bogata i egoistyczna Jackie – grana przez Milę Kunis.

Mimo komediowego charakteru „Różowe lata 70.” to również opowieść o istotnych problemach dotyczących młodych ludzi: uzależnieniach, rozterkach dorastania i konfliktach pokoleń. Produkcja zyskała sympatię młodych widzów na całym świecie, o czym świadczy m.in. kilkadziesiąt nominacji do nagrody Teen Choice.

Premiera serialu „Różowe lata 70.” w poniedziałek, 22 sierpnia, na antenie TNT. Codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05 widzowie zobaczą dwa odcinki.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *