Ruszyły zdjęcia do 3. serii „Blondynki”

W nowej, trzeciej serii „Blondynki” Joanna Moro wcieli się w rolę dr Sylwii Kubus. Obok głównej bohaterki pojawi się druga nowa postać, utalentowana i piękna ukraińska aktorka Olga Sumska. Serial będzie można oglądać jesienią w TVP1 HD.

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu rozpoczęły się 29 maja. Potrwają do końca wakacji i będą realizowane w Warszawie oraz na Podlasiu, w Supraślu, gdzie mieszczą się serialowe Majaki. W trzeciej serii znów zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Izabelę Dąbrowską, Hannę Śleszyńską, Krzysztofa Kiersznowskiego, Krzysztofa Gosztyła, Mariana Dziędziela.

Do grupy mieszkańców podlaskiej wsi dochodzi jedna, ale znacząca postać. W Majakach zjawia się masażystka Oksana (Ukrainka, Olga Sumska). Jej zajęcie będzie punktem wyjścia do wielu komediowych scen, które pokazują jak Oksana staje się z „obcej” kimś „tutejszym”.

W trzecim sezonie „Blondynki” wątki osobiste są ściśle splątane z wątkami społecznymi. Planowana budowa drogi ekspresowej ku granicy zagraża pobliskiemu unikatowemu rezerwatowi. Wójt Traczyk postanawia przy tej okazji dorobić się różnymi „lewymi” sposobami. Wieś organizuje się – często w zabawnych okolicznościach – w oporze przeciwko przekrętom władzy.

Główną postacią Majaków pozostaje doktor Sylwia Kubus, którą w nowym sezonie serialu zagra Joanna Moro. Tytułowa bohaterka, ma już w Majakach ugruntowaną pozycję. Nie boi się miejscowej mafii celnika, jak trzeba utrze nosa wójtowi, wejdzie w nie zawsze bezpieczną grę z Manejem – miejscowym biznesmenem, pomoże rozsądzić spór między Dalmatą i Partyką. Wszystko wydaje się być w porządku. Sylwia poczuje nawet, że trochę się w Majakach zasiedziała. Dlatego, kiedy nadarzy się okazja wyjazdu do Warszawy, szybko z niej skorzysta, tym bardziej, że do stolicy wezwą ją problemy zdrowotne przyjaciółki.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *