4fun.tv rozpoczyna współpracę z Polki.pl

Stacja 4fun.tv i portal Polki.pl połączyły siły, wzajemnie promując oferowany przez siebie kontent. W ramach programu „Top Tygodnia” i letniego pasma Summer Hits na antenie kanału oraz w serwisie gwiazdy.polki.pl, przeprowadzane będą działania mające na celu zainteresowanie rozrywką, proponowaną przez obydwa media.

Największy w Polsce portal skierowany do kobiet oraz stacja, w której młoda żeńska widownia stanowi dużą część odbiorców, mają wiele wspólnych tematów. Promocja łączonej oferty zawierającej newsy na temat gwiazd, mody i urody oraz najnowsze hity muzyczne w sieci oraz w telewizji, stanowi dodatkową możliwość pozyskiwania poprzez te media kolejnych zainteresowanych wymienionymi dziedzinami osób.

Użytkowniczki portalu mogą wybierać własny teledysk tygodnia, głosując na stronie gwiazdy.polki.pl oraz dowiedzieć się więcej na temat gwiazd goszczących na antenie 4fun.tv. Z kolei w programie „Top Tygodnia” znajdą się newsy przygotowane przez redakcję polki.pl, a także teledysk wybrany przez użytkowniczki portalu. Natomiast w paśmie Summer Hits stacja będzie promować newsy zamieszczane na portalu.

Program „Top Tygodnia” nadawany jest w 4fun.tv, w soboty o godzinie 16:00 oraz we wtorki i czwartki o 13:00. Pasmo muzyczne Summer Hits w letniej ramówce pojawi się 23 czerwca, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 oraz w soboty i niedziele o godzinie 9:00.

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *