Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu „O mnie się nie martw”

Powstają kolejne odcinki serialu Dwójki „O mnie się nie martw”. Zdjęcia ruszyły 29 czerwca 2015 roku i potrwają do października. Co wydarzy się w trzecim sezonie? Czy pocałunek kończący drugą serię oznacza, że w Iga zwiąże się z Marcinem? Czy Krzysiek dalej będzie walczył o Igę? Trzeci sezon serialu na antenie TVP2 HD już jesienią 2015 roku.

Ekipa serialu „O mnie się nie martw” wróciła na plan. Zdjęcia do nowych 13 odcinków kręcone będą w kancelarii Zarzycki&Kaszuba, a także kamienicy na Złotej, mieszkaniu Marcina, szkole dziewczynek, warszawskich restauracjach, parkach i oczywiście na sali sądowej.

Nowym wspólnikiem w kancelarii Zarzyckiego został ojciec Marcina, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). W jego odczuciu, dzięki niemu, w kancelarii panuje przyjazna atmosfera i wszyscy wiedzą co mają robić… Niestety pracownicy nieco inaczej oceniają sytuację. Marek ma zastrzeżenia do wszystkich, poza Aśką (Aleksandra Domańska), która staje się jego pupilką.

Iga (Joanna Kulig) nieustannie angażuje się w sprawy kancelarii, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. Życia nie ułatwia jej również nowy szef.

W kancelarii ponownie pojawia się Alicja (Małgorzata Foremniak) – stała klientka, której problemy z synem znowu dają o sobie znać.

Tymczasem związek Ewy (Katarzyna Maciąg) i Roberta (Adam Fidusiewicz) przechodzi kryzys. Niestety, Iga skupiona na swoich problemach nie zauważa, że przyjaciółka potrzebuje jej wsparcia w tych trudnych chwilach.

Krzysiek (Paweł Domagała) szuka nowej pracy. Szybko jednak się poddaje. Do porządku przywołuje go Pani Irenka (Hanna Śleszyńska), która uświadamia mu, że nie będzie utrzymywała go jak kiedyś Iga.

Na urodzinach Oliwki (Oliwia Dąbrowska), które z pomocą Pani Irenki wyprawia Krzysiek, pojawia się niespodziewany gość… nowa postać w serialu – siostra Igi, Dorota (Angelika Kurowska). Okazuje się, że uciekła z domu chcąc mieć takie życie jak… Iga. Czy Idze uda pomóc się siostrze, czy przekona ją do powrotu?

A co z Igą i Marcinem? O tym już wkrótce.

Premierowe odcinki serialu „O mnie się nie martw” na antenie TVP2 HD we wrześniu 2015 roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *