SCI FI po raz szósty i ostatni z „Rekinado”

Kanał SCI FI i wytwórnia The Asylum ogłaszają powstanie ostatniego rozdziału kultowej serii, „Rekinado 6” („Sharknado 6”). W finałowej bitwie wezmą udział Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander. Grani przez nich bohaterowie zmierzą się z krwiożerczym żywiołem po raz ostatni.

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

Po wydarzeniach z ostatniej części filmu „Rekinado 5: Efekt płetwiarniany” Ziemia zostaje zniszczona, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu innych ocalałych. Teraz, w „Rekinado 6”, cofnie się w czasie do momentu, w którym to wszystko się zaczęło. Czy uda mu się zmienić bieg wydarzeń, ocalić świat i całą swoją rodzinę?

O tym, że rekiny sieją postrach, widzowie przekonają się po raz szósty już latem 2018 roku. Tytuł nowego „Rekinado” oraz nazwiska gości specjalnych szóstej części serii zostaną ogłoszone wkrótce. Do tej pory w filmach „Rekinado” gościli m.in. Fabio, Bret Michaels, Tony Hawk, Olivia Newton John, Perez Hilton, Andy Dick, Clay Aiken czy Geraldo Rivera.

Cykl filmów „Rekinado” to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat, który od 2013 roku przyciąga fanów i nie zawodzi koneserów gatunku na całym świecie. Za film odpowiada wytwórnia The Asylum. Reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante. Film zasieje spustoszenie na kanałach SCI FI w ponad 100 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *