Seria filmowa „Dr Nice” w Romance TV

Dr Nice to najnowsza propozycja na jesienne soboty od Romance TV. Główny bohater Moritz Neiss (Patric Kalupa) ma ogromną szansę stać się ulubieńcem, zwłaszcza wśród żeńskiej części widowni. Przygody genialnego chirurga oglądać będzie można w soboty od 23 września o godz. 20:00 tylko w Romance TV.

Sprawdź godziny emisji filmu „Dr Nice – Z ręką na sercu” w PROGRAMIE TV

Moritz Neiss jest mądry i niezależny. Jest znakomity w swoim zawodzie – dr Nice to bożyszcze kobiet i gwiazda chirurgii. Aż do chwili, kiedy wypadek kończy jego karierę. Potem, odziedziczony „spadek” prowadzi go nad Zatokę Flensburską. Jak będzie wyglądać jego nowe życie?

„Dr Nice – Z ręką na sercu”, premiera, 23 września, g. 20:00

Dr Moritz Neiss jest chirurgicznym geniuszem. Rozwój kariery przerywa mu jednak groźny wypadek
i poważna kontuzja ręki. Na spotkaniu z notariuszem we Flensburgu dowiaduje się o niespodziewanym spadku, którym okazuje się córka o której nie miał pojęcia.

„Dr Nice – Stare rany”, premiera, 30 września, g. 20:00

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Dr Moritz Neiss naraża się mieszkańcom wsi swoim egocentrycznym zachowaniem, ale jako le-karz już dawno zdobył ich zaufanie. Ku zadowoleniu wszystkich planuje objąć wakujący etat wiejskiego lekarza. Już przed otwarciem przychodni Neiss ma pierwszą pacjentkę. Desna Shan, szefowa hotelowej kuchni, cierpi na kamicę nerkową. Czy Moritz odnajdzie się w swoim nowym życiu?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *