Serial „9. miesiąc” wiosną w Czwórce

Czwórka (TV4) przygotowuje nowy serial fabularno-dokumentalny zatytułowany „9. miesiąc”, którego emisja planowana jest na wiosnę 2016 roku. Przedstawia on historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka.

Dla niektórych to najpiękniejsza chwila w życiu, wyczekiwana, witana z wielką radością i lukrowaną laurką wystawianą przez rodzinę. Dla innych fakt, którego nigdy nie planowali, napawający ich przerażeniem i lękiem, że nic w ich życiu nie będzie już takie samo, a oni wpadną w pułapkę obowiązków, na które nie czują się gotowi. Dla wszystkich – wielka zmiana, na jaką w rzeczywistości nikt nie jest do końca przygotowany.

„9. miesiąc” to opowieść o emocjach i problemach przyszłych rodziców – ich radościach i nadziejach, obawach i bolączkach, trudnych decyzjach i wyzwaniach, którym muszą stawić czoła. W każdej z przedstawionych historii finałem jest przyjście na świat dziecka, ale zanim do tego dojdzie zdarzyć się może wiele niespodziewanych sytuacji, które nierzadko wywracają do góry nogami świat bohaterów. Zdrady, rozstania i powroty, rodzinne konflikty, skrywana przez lata prawda o sobie samym – zapowiedź narodzin sprawia, że na światło dzienne wychodzą różne problemy, a jednocześnie daje nadzieję, że dla dziecka rodzice będą w stanie się z nimi uporać.

Producentem serialu jest ATM Grupa. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2016 roku i realizowane będą w Warszawie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *