Świąteczne propozycje Radia Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje przygotowało programy dla swoich słuchaczy na nadchodzące Boże Narodzenie. Na antenie stacji w specjalnych audycjach pojawią się znane i lubiane gwiazdy – m.in. Anna Wyszkoni, Krzysztof Krawczyk, zespół Pectus, Urszula i Bracia Golec, nie zabraknie też tradycyjnych, nastrojowych kolęd.

W czwartek, 24 grudnia br. – w wigilijny poranek Odeta Moro, Jarosław Budnik i Piotr Jaworski wraz z plenerowym studiem Radia Złote Przeboje odwiedzą stawy z karpiami. Z audycji „Złote Przeboje na dzień dobry” będzie się można dowiedzieć m.in., dlaczego to właśnie karpia nie może zabraknąć na świątecznym stole oraz gdzie w Polsce jest najwięcej stawów hodowlanych.

W godzinach od 10:00 do 16:00 na antenie pojawi się program „Kolędy Live”, w którym gośćmi Huberta Radzikowskiego będą gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Bracia Szczepanik, czyli zespół Pectus, Urszula i Bracia Golec. Zaśpiewają oni na żywo, specjalnie dla słuchaczy Radia Złote Przeboje pastorałki i kolędy. W programie będzie też można usłyszeć pomysły Karola Okrasy na wigilijne potrawy przygotowywane na ostatnią chwilę.

O godzinie 16:00 w Radiu Złote Przeboje rozpocznie się wieczór kolęd i piosenek świątecznych.

Pierwszy dzień Bożego Narodzenia (piątek, 25 grudnia) słuchacze Złotych Przebojów będą mogli rozpocząć z Marzeną Rogalską – w programie „Rogalska od święta”, nadawanym od godziny 10:00, odwiedzi ona Conrado Moreno i porozmawia z nim o hiszpańskich świętach.

W audycji Kuby Mędrzyckiego „Święta Świata”, emitowanej w godzinach 12:00-17:00, gościem honorowym i specjalistką w temacie Bożego Narodzenia na 5 kontynentach będzie Elżbieta Dzikowska.

Od godziny 17:00 do 22:00 potrwa program Tomasza Brhela „Święta pełne gwiazd” – w studiu Radia Złote Przeboje pojawią się m.in. Ania Wyszkoni, Krzysztof Krawczyk i wiele innych gwiazd, które opowiedzą o tym, jak spędzają świąteczny czas. Słuchacze stacji będą też mogli wygrać płyty z autografami tych wykonawców.

W drugim dniu Świąt – 26 grudnia br. Marzena Rogalska zaprosi wszystkich do wysłuchania rozmowy ze Stefano Terrazino, m.in. o tym, jak świętują Boże Narodzenie Włosi. Program „Rogalska od święta” będzie nadawany od godziny 10:00.

Natomiast w godzinach od 12:00 do 17:00 w audycji „Dwa grzyby w barszcz” Piotr Jaworski i Jarosław Budnik z przymrużeniem oka będą radzić, w jaki sposób pozbyć się niechcianych prezentów, co zrobić z resztkami sałatki jarzynowej czy jak zgubić zbędne kilogramy, które można było zyskać w czasie świąt.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *