Serial CHWILA PRAWDY w CANAL+ online

Zanim na stadionie w Katarze rozlegnie się pierwszy gwizdek, CANAL+ zaprasza fanów piłki nożnej na 10-odcinkowy serial dokumentalny wyprodukowany we współpracy z FIFA+. CHWILA PRAWDY prezentuje najważniejsze, historyczne momenty mistrzostw świata i oddaje głos ekspertom, którzy próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego właśnie football stał się ulubionym sportem świata?

Sprawdź godziny emisji serialu „Chwila prawdy” w PROGRAMIE TV

CHWILA PRAWDY bada ulubiony sport świata przez pryzmat ludzkich emocji: dlaczego tak bardzo zależy nam na tej grze? Co miłość do piłki nożnej mówi o nas samych? Co sprawia, że niektórzy piłkarze stają się ikonami kultury masowej? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w 10 odcinkach serii, która doskonale przygotuje widzów także na nadchodzące wielkie sportowe emocje, czyli mistrzostwa świata.

Dzięki dostępowi do archiwów FIFA World Cup, sięgających pierwszego turnieju w 1930 roku, każdy odcinek zawiera najbardziej ikoniczne momenty z historii rozgrywek w piłce nożnej, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Dokument został wzbogacony o niepowtarzalne, a niekiedy również zakulisowe wypowiedzi gwiazd, kibiców, komentatorów i czołowych psychologów sportu. W dokumencie wypowiadają się m.in.: Vicente Del Bosque, David Villa, Andres Iniesta czy Edwin Van der Sar.

Każdy odcinek serialu odnosi się do innego motywu przewodniego, charakterystycznego dla świata piłki nożnej, którymi są, chociaż dość metaforycznie: rozgrzeszenie, przebiegłość, geniusz, odwaga, inspiracja, radość, sztuka, pasja, nadzieja, mądrość. W poszczególnych epizodach CHWILI PRAWDY usłyszymy wiele nieznanych historii i smaczków o najbardziej znanych piłkarzach, takich jak David Beckham, Ronaldo, Diego Maradona, Zidane, Pele, Eusebio, Iniesta, Messi i innych, którzy na zawsze wpisali się do historii sportu.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Dwa odcinki serialu dokumentalnego CHWILA PRAWDY są już dostępne w serwisie CANAL+ online. Kolejne odsłony w poniedziałki o 19:00 na antenie CANAL+ PREMIUM, a następnego dnia w CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *