Serial „Ciało niepedagogiczne” w TNT

Niektórzy nauczyciele są dla swoich uczniów inspiracją i wsparciem. Wychowywanie nowych pokoleń to dla nich życiowe powołanie. W nowym serialu komediowym TNT nie znajdziemy nikogo takiego. Premiera „Ciała niepedagogicznego” już 9 maja 2016 roku na antenie TNT.

Akcja „Ciała niepedagogicznego” toczy się w fikcyjnej szkole w amerykańskim stanie Colorado – Smoot High. Urzędujący w niej nauczyciele nie do końca spełniają się w roli pedagogów. Loren Payton (Adam Cayton-Holland) bez powodzenia naucza swoich uczniów języka hiszpańskiego. Sarkastyczny mężczyzna jest do szaleństwa zakochany w zadziornej bibliotekarce, Abbey Logan (Maria Thayer), której głównym obowiązkiem jest zmazywanie sprośnych rysunków z okładek książek. Billy Shoemaker (Ben Roy) to historyk z mnóstwem kolorowych tatuaży i punk-rockową przeszłością. Z kolei Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) jest nauczycielem wychowania fizycznego zmagającym się ze skutkami zbyt wielu uderzeń piłką w głowę. To niecodzienne grono uzupełnia sekretarka Tammy (Sonya Eddy). Nad wszystkim bezskutecznie usiłuje zapanować dyrektor Quinn (Rory Scovel), zdający się wciąż tkwić na skraju załamania nerwowego.

Stałą obsadę serialu uzupełniają gościnne występy gwiazd. W premierowych odcinkach zobaczymy m.in. Sarah-Michelle Gellar („Buffy: Postrach wampirów”), Petera Stormare’a („Fargo”) oraz Michaela Madsena („Nienawistna ósemka”).

Premiera pierwszego sezonu „Ciała niepedagogicznego” 9 maja o godzinie 20:05 na antenie TNT. Emisja premierowych odcinków serialu w każdy poniedziałek o godzinie 20:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *