Serial „Diagnoza Betty” w Romance TV

21 lutego 2016 roku Romance TV zaprasza widzów na premierę nowego serialu „Diagnoza Betty”. Z tej okazji w lutym Romance TV we współpracy z Cyfrowym Polsatem, przygotował specjalny konkurs dla abonentów operatora, w którym do wygrania są m.in. romantyczne pobyty w SPA, ekskluzywne kosmetyki oraz dostęp do platformy z indywidualnymi treningami personalnymi.

Już od najbliższej niedzieli, co tydzień o godzinie 21:00, na ekranach Romance TV zagoszczą dwa odcinki nowego serialu medycznego „Diagnoza Betty”. Widzowie będą śledzić losy młodej pielęgniarki – Betty. O serialowym szpitalu można powiedzieć wiele, ale absolutnie nie to, że praca w nim jest nudna czy monotonna. Do tej pory w życiu Betty nie było miejsca dla mężczyzny – ale to już wkrótce się zmieni.

W związku z premierą serialu, Romance TV we współpracy z Cyfrowym Polsatem zorganizował konkurs dla abonentów. Na tych, którzy do 29 lutego najciekawiej odpowiedzą na pytanie „czy miłość jest lekarstwem na wszystko?” czekają wyjątkowe atrakcje. Główna nagroda to romantyczny pobyt dla 2 osób w czterogwiazdkowym hotelu w Polanicy-Zdrój Bukowy Park Medical SPA. Ponadto na laureatów kolejnych miejsc czekają: pobyty w Warszawie w luksusowych apartamentach P&O Apartments, wraz z zestawem kosmetyków Eveline Cosmetics, a także 3 miesięczny dostęp do treningów z Trenerem Personalnym na platformie Klubfit.pl.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem akcji dostępne są na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-romance-tv.cp#

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać Romance TV na pozycji 145, w ramach pakietu Film HD.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *