Serial komediowy „Rozbici” w sierpniu w TNT

Po katastrofie samolotu na bezludną wyspę trafiają rozbitkowie. Wybuchowa mieszanka ich charakterów i osobowości niesie ze sobą szereg komicznych sytuacji. Walczącym o przetrwanie bardziej niż głód, dokucza brak Internetu. Premiera nowego serialu komediowego TNT „Rozbici” w piątek, 12 sierpnia 2016 roku.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

A gdyby tak spędzić wakacje w Tajlandii – piaszczyste plaże, luksusowe hotele, drinki z palemką i pełen relaks? Właśnie takie plany mieli pasażerowie samolotu, który rozbił się na bezludnej wyspie. Teraz zamiast wypoczynku bohaterów czeka walka o przetrwanie, tym trudniejsza, że rozbitkowie sami dla siebie stanowią największe niebezpieczeństwo.

Wśród ocalałych jest steward Owen, który przeżył jako jedyny z załogi, zabawne przyjaciółki Emma i Florence, kłótliwa para Jess i Ted, agent sportowy Puck, tchórzliwy Danny i nowoczesna bizneswoman Karen. Wszyscy muszą nauczyć się żyć razem i zmierzyć się z nową rzeczywistością. Największym problemem dla rozbitków okazuje się brak dostępu do Wi-Fi i mediów społecznościowych. Cała sytuacja nie przeraża tylko Steva’a – naiwnego Nowozelandczyka, którego cieszy sam fakt przebywania z ludźmi i to, że do niego mówią. Pozostali ocaleni uporczywie szukają wyjścia z sytuacji. Ratunkiem mógłby być telefon satelitarny, który znajdują na wyspie, ale nikt z bohaterów nie zna na pamięć żadnego numeru telefonu. Każdy dzień na wyspie przynosi nowe trudności i piętrzące się komiczne sytuacje.

Premiera pierwszego sezonu serialu „Rozbici” 12 sierpnia o godzinie 22:55 na antenie TNT. Emisja premierowych odcinków serialu w każdy piątek o godzinie 22:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *