Serial „Podwójna gra” na FOX

Widzowie FOX, jako jedni z pierwszych w Europie, będą mogli zobaczyć trzymający w napięciu izraelski thriller szpiegowski „Podwójna gra”, zainspirowany zamachem na lidera Hamasu, dokonanym przez agentów Mossadu. Serial został wyprodukowany przez Keshet International („The Prisoners of War” – oryginalna izraelska wersja nagrodzonego Emmy serialu „Homeland”), a jedną z jego producentek jest Maria Feldman, która również pracowała przy „Homeland”. Ośmioodcinkowy dramat, pełen nieoczekiwanych wydarzeń i zwrotów akcji sprawi, że widzowie z niecierpliwością będą czekać na kolejne odcinki.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Angielska nazwa serialu – „False Flag” – według definicji to działania pod obcą flagą, oznaczające tajne operacje w obcych barwach narodowych. Właśnie o tym opowiada serial „Podwójna gra”, w którym poznajemy pięcioro, z pozoru zwyczajnych, obywatelach Izraela, którzy w ciągu zaledwie jednej nocy zostają wciągnięci w porywającą międzynarodową aferę szpiegowską. Pochłonięci codziennymi sprawami, pewnego ranka poprzez medialne relacje odkrywają, że są wplątani w brutalne porwanie, związane ze zniknięciem irańskiego ministra obrony podczas jego tajnej wizyty w Moskwie. Telewizje nie tylko pokazują ich nazwiska, ale też zdjęcia paszportowe, a wszystko to razem z ujawnionym filmem z porwania.

Na początku historii wszyscy przekonani są, że za operacją stoi Mossad, czyli izraelska agencja wywiadowcza. Jednak rząd Izraela jak i sama agencja, zaprzeczają, że brali w tym udział, wskazując obywateli kraju jako podejrzanych. Bohaterowie wydają się być niewinni, uznając to za wielką pomyłkę zaprzeczają doniesieniom. Jednak ich życie wywraca się do góry nogami, kiedy okazuje się, że podczas przesłuchań nie mają żadnego alibi. Postanawiają połączyć siły, aby rozwiązać sprawę i wrócić do normalnego życia. Jednak, czy naprawdę są niewinni? Szybko okaże się, że każde z nich ma coś do ukrycia!

W głównych rolach zobaczymy: Ishai Golan („Więźniowie wojny”), jako Ben „Benny” Rephael, Magi Azarzar („The kind words”), jako Natalie Alfassia, Ania Bukstein („Gra o tron”), jako Asia Brindich, Angel Bonanni („Rock Ba-Casba”), jako Sean Tilson oraz Orna Salinger, jako Emma Lipman.

„Podwójna gra”

Premiera: czwartek, 3 sierpnia, godzina 21:00
Emisja: czwartek, godzina 22:00

Źródło: FOX Networks Group

One Comment on “Serial „Podwójna gra” na FOX”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *