TV Puls jako pierwsza ogólnodostępna stacja telewizyjna w Polsce wyemituje film “Sharknado”, który okazał się światowym hitem Internetu.

“Sharknado” opowiada o walce mieszkańców Los Angeles z krwiożerczymi rekinami, które potężne tornado porwało z wody. “Sharknado” to niesamowite efekty specjalne i fenomenalna fabuła. W rolach głównych w filmie występują: Tara Reid oraz gwiazda serialu “Beverly Hills 902010” -€“ Ian Ziering.

Internauci z całego świata oszaleli na punkcie tego najbardziej absurdalnego filmu w historii kina. “Mój Boże, Sharknado zawładnęło Twitterem” -€“ skomentował kanał CNN. Mia Farrow po obejrzeniu tego filmu napisała na Twitterze: “OMG, OMG, OMG”. “Sharknado”, który miał premierę w czerwcu tego roku, to najchętniej oglądany film w 20-letniej historii amerykańskiego kanału SciFi Channel (Syfy). Film trafił do amerykańskich kin w 200 kopiach, a pierwszy nakład DVD sprzedał się w ciągu tygodnia. Sukces produkcji okazał się tak wielki, że jej twórcy postanowili zrobić drugą część, która ma się pojawić w sierpniu 2014 roku. TV Puls pokaże “Sharknado” jako pierwsza ogólnodostępna stacja telewizyjna w Polsce.

“Sharknado”

Emisja: niedziela, 10 listopada, godzina 20:00

sharknado

Źródło: Telewizja Puls