„Sharknado” 10 listopada w TV Puls (wideo i grafika)

TV Puls jako pierwsza ogólnodostępna stacja telewizyjna w Polsce wyemituje film „Sharknado”, który okazał się światowym hitem Internetu.

„Sharknado” opowiada o walce mieszkańców Los Angeles z krwiożerczymi rekinami, które potężne tornado porwało z wody. „Sharknado” to niesamowite efekty specjalne i fenomenalna fabuła. W rolach głównych w filmie występują: Tara Reid oraz gwiazda serialu „Beverly Hills 902010” -€“ Ian Ziering.

Internauci z całego świata oszaleli na punkcie tego najbardziej absurdalnego filmu w historii kina. „Mój Boże, Sharknado zawładnęło Twitterem” -€“ skomentował kanał CNN. Mia Farrow po obejrzeniu tego filmu napisała na Twitterze: „OMG, OMG, OMG”. „Sharknado”, który miał premierę w czerwcu tego roku, to najchętniej oglądany film w 20-letniej historii amerykańskiego kanału SciFi Channel (Syfy). Film trafił do amerykańskich kin w 200 kopiach, a pierwszy nakład DVD sprzedał się w ciągu tygodnia. Sukces produkcji okazał się tak wielki, że jej twórcy postanowili zrobić drugą część, która ma się pojawić w sierpniu 2014 roku. TV Puls pokaże „Sharknado” jako pierwsza ogólnodostępna stacja telewizyjna w Polsce.

„Sharknado”

Emisja: niedziela, 10 listopada, godzina 20:00

sharknado

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *