Telewizja Puls Nadawcą Roku według „Media & Marketing Polska”

Telewizja Puls została wybrana Nadawcą Roku przez prestiżowy, branżowy magazyn „Media & Marketing Polska” w corocznym Raporcie Specjalnym „Nadawcy 2013”. Redakcja magazynu podkreśliła, że „Telewizja Puls skutecznie wykorzystuje proces cyfryzacji i zaczyna być coraz poważniejszym graczem na rynku”.

Ta nagroda bardzo nas cieszy i jednocześnie mobilizuje do jeszcze cięższej pracy. Bardzo dziękujemy widzom za to, że nas coraz chętniej oglądają i dziękujemy magazynowi „Media & Marketing Polska” za to prestiżowe wyróżnienie -€“ powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Telewizja Puls sp. z o.o. posiada obecnie prawie 5% udziału w rynku telewizyjnym. W bieżącym miesiącu (1-21 października) TV Puls notuje rekordowo wysoki udział na poziomie 3,66% (SHR, 16-49), a PULS 2 – 1,29% (SHR, 16-49).

To druga w ostatnim czasie nagroda dla Telewizji Puls. W połowie października kanał PULS 2 zdobył Wyróżnienie w kategorii „Wydarzenie Roku” na VIII Festiwalu Kanałów Tematycznych 2013 zorganizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej (PIKE).

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *