Siatkarskie Kwalifikacje do IO Tokio 2020 na sportowych antenach Polsatu

Kluczowa impreza tego roku w kalendarzu Reprezentacji Polski siatkarek odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Biało-Czerwone we Wrocławiu zmierzą się z Portoryko, Tajlandią i Serbią. Mecze skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz. Transmisja wszystkich spotkań na sportowych antenach Polsatu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat Sport

Kwalifikację olimpijską uzyskają tylko zwyciężczynie turnieju. Podopieczne Jacka Nawrockiego już nie raz w tym sezonie pokazały, że walczą do końca z każdym przeciwnikiem, czego dowodem jest tegoroczny awans do Final Six Ligi Narodów. We Wrocławiu Reprezentantki Polski powalczą z Portoryko (piątek, 2 sierpnia), Tajlandia (sobota, 3 sierpnia) oraz aktualnymi mistrzyniami świata – Serbkami (niedziela, 4 sierpnia).

Transmisja wszystkich meczów Polek o godzinie 20:30 w Polsacie Sport.

Spotkania skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz. Relacje reporterskie przygotuje Bożena Pieczko. Godzinę przed każdym meczem studio. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur. Pozostałe mecze turniej kwalifikacyjnego na sportowych antenach Polsatu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *