XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera na sportowych antenach Polsatu

Tegoroczna edycja Memoriału Huberta Wagnera odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia. W krakowskiej Tauron Arenie Reprezentacja Polski w siatkówce zmierzy się z Serbią, Brazylią i Finlandią. Mecze skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. Transmisja wszystkich spotkań turnieju tylko na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanałów Polsat Sport i Polsat Sport Extra

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera będzie ostatnim sprawdzianem podopiecznych Vitala Heynena przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W Krakowie Biało-Czerwoni na początek w czwartek, 1 sierpnia zmierzą się z Serbią, dzień później z Brazylią, a w sobotę, 3 sierpnia z Finlandią. Najbardziej interesująco zapowiada się piątkowe spotkanie, w którym Polacy, aktualni mistrzowie świata podejmować będą aktualnych mistrzów olimpijskich.

Mecze Memoriału Huberta Wagnera skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga, a relacje reporterskie przygotuje Marcin Lepa. Godzinę przed każdym spotkaniem rozpocznie się studio, które poprowadzi Krzysztof Wanio. Wśród jego gości: Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *